Ninja korytnačka sa môže schovať.

Viete, čo je na blogoch najlepšie? Že môžem byť kýmkoľvek, kým sa mi zažiada byť. Môžem byť sebecká, egoistická, milá, anonymná, sarkastická, luhárka, cynická, náladová, telepatická, pohodová, vzdelaná, rozumná či akýmkoľvek iným zvieracím druhom. A viete, čo je ešte lepšie? Že mi to nik nemôže vyčítať. Nik mi nemôže povedať, že taká by som byť nemala, pretože ma vlastne nik tak dobre nepozná, aby mi niečo také mohol povedať a nevie, aká v skutočnosti naozaj som. Môžem sa tváriť, že mám rada ružovú a v skutočnosti ju môžem neznášať. Môžem sa tváriť, že uznávam Oliviu Palermo a v skutočnosti ju môžem mať doma nalepenú na dverách a hádzať do nej šípky. Môžem sa tváriť, že ignorujem vaše komentáre a v skutočnosti môžem nad nimi potajomky jasať či plakať do vankúša. Môžem všetko a vlastne nič. Skrývať sa za masku, vystupovať anonymne, predstierať, že som vy. Ale viete, také veci ma nebavia. Načo by som sa skrývala, keď o mne už aj tak všetko viete?
 
(Inak, ružová je krásna farba. Olivia je nádherná žena, ktorú veľmi obdivujem. A čo sa týka komentárov, čítam všetky! Možno na ne neodpisujem, akoby sa patrilo, ale to len preto, že nemám tak veľa času. Ale polepším sa. :*)

Love, peace and fashion Ivanka

Sako, Top: Sekáč (Papaya), Topánky: Sekáč (Atmosphere), Sukňa: Sekáč (Zara), Okuliare: Orsay, Náramok: Camaieu, Taška: ukrajinský trh, Šatka: od maminky

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.