niekedy.

0 Flares 0 Flares ×

Mám chuť otrieskať si hlavu o múr. Najlepšie o taký, ktorý je z pekných červených tehál, nech to má úroveň. Naozaj neviem, z akého dôvodu som spravila rozhodnutia, ktoré zmenili môj život. Možno skrat, slepota či len obyčajná ľudská hlúposť. Neviem. A asi to ani vedieť nechcem. Radšej si postavím ten múr a nebudem na to myslieť.
Vždy si dobre rozmyslite, keď budete kráčať vpred. Cestu, ktorú si raz naplánujete a pôjdete ňou, vám bude ľúto opustiť aj napriek faktu, že na nej trpíte. Lebo nebudete mať to srdce premrhať a zahodiť tú energiu, ktorú ste už raz do krokov vložili. 

Ale rozhodnutie kúpiť si tieto nohavice nebolo zlé. Môžem si v nich vykladať nohy na sedačku, skákať o 106, vo vetre plápolajú a najmä, tvária sa nenápadne. Aj keď pravdu povediac, veľmi im to nejde. Jedinou ich chybičkou je, že sú veľmi rozporuplné. Niekto ich miluje, niekto nenávidí. Ja patrím pochopiteľne do prvej skupiny. 
Avšak hovorí sa: Sto ľudí, sto chutí. Tak neberme ľuďom ich názory. 😉

Love, peace and fashion Ivanka
Nohavice, Bunda, Vesta, Body: Sekáč, Náušnice: Bijou Brigitte, Topánky: od maminky, Sveter: Takko 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.