nečakaj nič, dostaneš všetko.

0 Flares 0 Flares ×
Človek vyhráva v rulete života veľa vecí. Niekto si vytočí šťastie, iný lásku, ďalší pokoj. Točíme iba raz a to, kedy si nás výhra nájde, neovplyvníme. Príde zväčša vtedy, keď to neočakávame. Ja som si vytočila dobrých priateľov. Prišli neohlásene, postupne a spojila ma s nimi náhoda a spoločné vášne.
Pamätám si, bolo to minulého roku začiatkom školy, keď som po prvý raz videla Borisove fotky. Nejako sme to dali dokopy a stretli sa na vlakovej stanici, odkiaľ sme vyrazili na naše prvé fotenie. Nebudem vám opisovať, aká som bola vtedy nervózna. Borisa som absolútne nepoznala, nevedela som, čo a ako mám robiť, ako sa mám tváriť a čo vôbec očakáva on. Ale prežili sme to a fotenia pokračovali.
Zhodou okolností, po viac ako roku sa opäť stretávame na vlakovej stanici. Sme starší, skúsenejší a hlavne menej vystresovaní. Pred tým však, než sa na stanicu vyberieme, sedím u Janulky v kúpeľni na záchodovej doske a nemôžem sa nadýchnuť. Nie, nesnažia sa ma pred fotením zabiť uškrtením. To len Boris, stojaci vo dverách kúpeľne, vyťahuje svoj sarkastický humor, pokým Janka, ktorá tvorí s Borisom hviezdny foto-makeup pár B&B (tuším som ich dala dokopy ja. či? ;)), robí perfektne svoju prácu. A ja si to celé užívam…
Na stanici nie je taká zima, miesto je magické, nálada je perfektná. Nikde nikoho, len ozvena sa nesie starou opustenou halou. Boris mení objektívy, Janka ma „šteluje“ do neprirodzených póz a spoločne sa vytešujeme z fotiek. Tuším najlepšie fotenie, aké som zažila. A keď si človek predstaví, že je to stále len lepšie a lepšie, čo to bude nabudúce? 😉
Fotil  Boris Reichel, make-up robila Janka.

 

Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.