Na tržnici.

835C7245-horz

Príjemný piatkový podvečer prajem!

Píšem dnes z našej „preplnenej“ kuchyne. (: Sedím tu s Bobinkou a Deniskou, na dreze sa nám suší umytý riad po (dúfam) vydarenej večeri, rozprávame sa a je nám dobre. Riešime otázky života, nálad, bytia, kreativity, blogov, fotiek. Po dlhej dobe sa cítim uvoľnene a spokojne. Posledný týždeň bol nesmierne hektický, bláznivý a mala som z toho kadejaké nálady. Mohla by som o tom napísať dlho-dlhý článok (a asi aj napíšem, lebo ja sa rada „vypíšem“ a vždy sa mi uľaví), ale dnes nie. Dnes bol nesmierne krásny deň, motali sme sa s Bobou po meste, skočili sme na Šafko, kde momentálne prebieha časť Slovak Fashion Week, dokonca si nás odchytili chalani z Refresheru a odfotili si nás do ich seriálu o móde z ulíc, takže keď nás tam obe uvidíte, spomeňte si na tento pekný deň! (:

Fotky sú zo včerajšieho (slnečného) dňa, ktorý ráno veľmi (slnečne) nevyzeral, no predsa! Za fotky ďakujem talentovanej Nine Skalíkovej! Na sebe mám najlepší sveter na svete, ktorý som si kúpila za pár doláčov v Amerike a nový super klobúčik.

Majte sa krásne a užívajte víkend!

835C7240 835C7246-horz 835C7275 835C7308 -horz 835C7276 835C7312-horz 835C7318-horz

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Nina Skalíková

Topánky: MY, Tesco, Šortky: Ann Christine, Opasok: Fashionhouse.cz, Rolák: neznámy, Klobúk: kúpiš tu, Náušnice: malý obchodík v Zagrebe,  Okuliare: H&M, Sveter: kupovaný v Amerike (značku neviem), Taška: od ocina

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.