moulin rouge.

0 Flares 0 Flares ×
Sami se k břehům kloníme,

sami jak bezvládnej proud,

sami se proti vlnám stavíme,

sami se chcem zbavit těch pout,

sami se k břehům kloníme,

sami jak bezvládnej proud,

sami se proti vlnám stavíme.“

(Lucie)

Keď som bola malá, ľudia mi vraveli, že nemám od života príliš očakávať. Vraj, aby som nebola sklamaná. Keď som bola malá, ľudia mi vraveli, že sa nemám rozprávať s bláznami. Vraj, aby mi neublížili. Keď som bola malá, ľudia mi vraveli, že sny sa plnia, ale treba im pomôcť. No ako všetci vieme, deti majú vlastný svet. Neveria dospelákom a kráčajú si vlastnou cestičkou. A presne taká som aj ja. Dieťa, ktoré si kráča svojou cestou. Hoc som od života neočakávala príliš veľa, vždy som verila, že pre mňa niekde niečo má. Vedzte, že pre mňa niečo mal a má každý deň. A nikdy som nebola sklamaná. Možno čas od času, ale vždy sa všetko obrátilo na dobré. Čo sa týka bláznov, rozprávam sa s nimi. Samozrejme. Veď bláznom je určitým spôsobom každý človek. Viem, že mi môže ktokoľvek ublížiť. Dokonca aj človek, ktorému verím. No blázni majú často krásne myšlienky a čisté srdcia. Myslím, že by bol hriech nevypočuť si ich a nedať sa s nimi do reči. A tie sny, tak tie sa plnia. Mne, vám, im. Každému. A vôbec im netreba pomáhať. Stačí, ak v nich veríme…

Aj ja som verila. A naďalej verím. 
A všetko je akési übersuper teraz, až sa mi nechce veriť (paradox), že je to naozaj.


Článok o mojich dojmoch a pocitoch zo súťaže Miss Stredných Škôl bude. Sľubovala som vám ho už v stredu, viem, len som to akosi nestihla. Dúfam, že nejaké to nedeľné čítanie sa mi podarí dať dokopy. .)

Mimochodom, práve píšem z výstavy fotiek od módneho (a neviemešteakého) fotografa Martina Krystyneka, ktorá je spojená s degustáciou v penzióne Fortuna. Ak budete mať chuť, príďte sa pozrieť na fotky, ktoré tu na stenách visia. Degustáciu už asi nestihnete, ale fotky tam budú až do 7.11.2013 rovnako ako aj tématické menu, tak ak pôjdete okolo, určite sa zastavte. 

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Baťa, Silonky: Calzedonia, Šaty: H&M, Sako: Second-hand (TOPSHOP). Taška: H&M, Čelenka: Gate

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Ach ľudia, každý má právo obliecť sa ako chce. Je pravda, že u nás ľudia zazerajú ako keby v takých ľuďoch uviazol diabol… Ale pozrite sa do zahraničia! Vylezte z tejto debilnej zakomplexovanej československej diery a objavte svet už konečne!!!
   A Ivanka, tebe to nesmierne pristane a mne sa to naozaj veľmi páči. Pristane ti to, a to veľmi!

  • A co by nevylezla? Kdo jiný by měl trochu rozčeřit vody, když ne krásná mladá holka, která se nedá „zastrašit“ blbýma řečma a komentama? Za ní bych se s chutí ohlédla i já:)

  • Choďte trapošiť niekam inam, vždy sa obliekala a aj oblieka dokonale, nikdy to nie je suché, nudné, vždy je to skvelé a ona určite nie je namyslená, za to vy musíte vždy niekde vyrývať, nič viac

  • 🙂 nebojte sa. všetko je tak, ako bolo. 🙂
   po starom.

   tí, ktorí tu chodia od začiatku môjho blogovania, si takéto outfity určite pamätajú. 🙂 už tu niečo podobné, cca. 2 roky dozadu, dokonca i bolo. miesto mašle som však mala ušká od Mickey Mouse. 😛