moje naj…A vaše?

Aké je to ráno vstať, nikam sa neponáhľať, pokojne si vybrať zo skrine veci, prečítať si noviny a vypiť teplý čaj? Veruže, netuším. A myslím, že je nás takých viac, ktorí si tieto ranné pôžitky musíme odopierať. Ak sa k tomu pridá ešte tá raňajšia lenivosť, je o zábavu postarané. Nielenže človek nestíha, ale akosi ani nič nevychádza podľa zaužívaných pravidiel. 
Tak ako dnes. Volám to „ráno blbec“. Stáva sa mi to asi tak raz za pol roka, presne vtedy, keď je na to ten najnevhodnejší čas. Zákon schválnosti, všakže. A keďže som nestíhala, musela som ráno siahnuť po prvých veciach, ktoré mi „naskákali“ do náručia. Zhodou okolností sú to tie kúsky, ktoré sú mojou srdcovou záležitosťou. Kabát v základnej farbe a jednoduchého strihu (najvariabilnejší), ockov sveter (najteplejší), pohodlné topánky na pánsky štýl (najlacnejšie), klasické nadkolienky (najčastejšie využívané), rifľová košeľa (najobľúbenejšia), okuliare na „splihlé“ vlasy (najpraktickejšie), medvedíková taška (najväčšia) a čierna sukňa (najklasickejšia).
Čo vaše naj?    

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: NKD, Taška: House, Kabát: Sekáč (H&M), Sukňa: Sekáč (TOPSHOP), Košeľa: Sekáč (Esprit), Motýlik: vintage, Okuliare: Proopticals

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.