máme sa fajn.

Nestarám sa. Aspoň na pár dní.
Ide sa nakupovať, oddychovať, užívať si.
Nájsť perfektné lodičky, ktoré vás chytia za srdce, sadnú vám na nohu a majú krásnu farbu, je niečo ako… (nech si každý doplní podľa svojho). 
Pre mňa osobne je to školský beh na dlhú trať (napríklad taká 12-minútovka), počas ktorej celý čas nadávam, že musíme behať dookola po zarastenej antuke a byť objektom na pozorovanie pre dôchodcov, ktorí nemajú čo robiť a na sídlisku vykúkajú z okien, a na ktorej konci sa nemôžem zväčša nadýchnuť a mám chuť všetkých zaškrtiť. Nakoniec som však s výsledkom vždy spokojná.
Čo sa týka kúpy lodičiek, počas hľadania toho správneho páru nadávam, že behám po všetkých možných obchodoch a aj tak nikde nič nemajú (sú skoro také nekvalitné ako tá antuka) a predavačky, ktoré ma pozorujú, sa zo mňa len smejú (ako tí dôchodcovia, ktorí nás pri behaní pozorujú). 
Avšak, našla som ich! 
Majú nádhernú zelenú farbu, dokonalý tvar a sú maximálne pohodlné. Boli navrhnuté Nataliou Vodianovou (so šľachetným úmyslom pre Naked Heart Foundation) a nosia ich aj tieto krásky!
Pre jesenné a zimné obdobie som veľmi túžila po pruhovanej sukni ktorá nebude ani dlhá, ani krátka, strihovo do á-čka a z hrubšieho materiálu, aby som ju mohla nosiť aj v období, kedy nám napadne sneh. U nás som nič nevidela, no vďaka spolupráci s Chicnova.com som si mohla jednu objednať. Priznám sa, bála som sa, že bude príliš krátka, príliš malá, príliš tenká a celkovo nezapadajúca do mojej predstavy, no našťastie boli moje obavy zbytočné. Je perfektná a už sa nemôžem dočkať, kedy ju budem môcť nosiť k hrubým svetrom a pančuchám v kombinácii s baretkou a rukavičkami.

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Margoo (Natalia Vodianova by Centro), Sukňa: Chicnova, Kabelka: Tchibo, Sako: Orsay, Top: Zara, Okuliare: Orsay, Šatka: Vintage, Náušnice: darček od kamarátky

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.