Mama I’m Coming Home

0 Flares 0 Flares ×

Experiences. They are everywhere. They are going through our senses, reflecting in our eyes, going through the body and leaving us a nice feeling. But nobody can describe it so that the intense feeling of happiness and fulfillment could be felt by the second person. However, you can try it. You can zoom smell of the sea, the murmur of waves and warm of  sun. With photos or words.
 ——————————————————————

Zážitky. Sú všade. Prechádzajú vašimi zmyslami, odrážajú sa vo vašich očiach, víria vám v mysli, prechádzajú telom a zanechavajú vo vás krásne pocity. No nikdy ich nedokážete opísať tak, aby ten intenzívny pocit šťastia a naplnenia cítil aj niekto iný. Avšak, môžete sa o to pokúsiť. Priblížiť vôňu mora, šumenie vĺn či teplo prímorského slnka. Fotkami či slovami.
S plne naloženým autom a dvoma motorkami na prívesnom vozíku sme sa vybrali na pomerne dlhú cestu na chorvátsky ostrov Pag. Cesta bola upršaná a prvé slnečné lúče nás zohriali až po prechode posledným tunelom, za ktorým sa na nás usmievalo nebesky modré more. Hrejivý pocit sa rozlial po celom tele a ja som sa po dvoch upršaných týždňoch na Slovensku nemohla dočkať skoku do mora. Okolo obeda sme veci zložili vo svojom druhom domove (od tejto dovolenky sa tak dá rozhodne nazvať) v apartmáne v dedinke Mandre, prezliekli sa do plaviek a utekali si pre dlho očakávaný pocit osvieženia do mora. Bolo príjemné. Celú dovolenku vydržalo mať presne takú teplotu, akú sme ju potrebovali a chceli mať. Počasie nám taktiež prialo a všetko vyšlo tak, ako malo.
Pokračovanie nabudúce.

Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.