Mama, I’m Coming Home

  I can not stand to look in the mirror, and I think that this would not change even after cutting hair. First, you must to replace my whole head, because sculpture don´t help me. I look everywhere at the perfect women and girls (blogs, magazines) and I have depression ! Sorry, but this is perhaps a bad joke. My parents are the epitome of perfection (especially my Mom) and I look like abortive child of Ozzy Osbourne and Uncle Ed. 

Pohľad do zrkadla už asi viac neznesiem a myslím, že by sa to nezmenilo ani po ostrihaní vlasov. Najskôr by ste mi museli vymeniť celú hlavu, pretože mne by nepomohla ani plastika. Odvšadiaľ na mňa pozerajú dokonalé ženy a dievčatá (blogy,časopisy) a ja nemám mať depku! Prepáčte, ale toto je snáď zlý vtip. Moji rodičia sú stelesnením dokonalosti (hlavne moja mamina) a ja vyzerám ako nevydarený potomok Ozzyho Osbourna a strýka Eda.
Myslíte, že v relácii „Modré z neba“ mi splnia môj sen, vyzerať dobre? Pochybujem, ale ak by ste vedeli o niečom, čo by mi pomohlo, dajte mi vedieť. A nemyslím tým „cvokára“.

Vo štvrtok sa koná kasting do modelingovej agentúry. Mám dilema, pretože neviem, či tam mám ísť. Na jednej strane by som veľmi chcela, ale pri pohľade do zrkadla ma „chcenie“ opustí, pretože som názoru, že ak by videli takého nepodareného človeka, tak by ma asi vysmiali. No kvôli fotkám by sa mi tam oplatilo ísť. :-))
Asi to pre vás (pre seba) urobím a pôjdem. Veď keď nič, tak aspoň fotky.  

Love,peace and fashion Ikin´

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.