Macht euch nicht verrückt!

0 Flares 0 Flares ×
Nebláznite predsa. Nepodliehajte panike. Nestresujte.
Všetko vraj príde v pravý čas, na pravé miesto a k pravým ľuďom. Aj keď sa nám niekedy zdá, že všetci okrem nás majú všetko a to všetko k nim prichádza ešte pred tým, než si na to stačia zmyslieť, nie je to celkom tak. Len sa na to musíme pozrieť trochu z inej strany. 
Raz príde deň, kedy sa všetko zmení.
Náš svet sa otočí a neostane kameň na kameni.
Aj ten môj sa otočil. 
Celkom radikálne a dalo by sa povedať, že v jednom momente. 
Ale tak to býva. Práve v čase, keď niečo najmenej čakáme, to k nám príde ako veľká voda.
Som však šťastná. Veľmi.
K môjmu šťastiu prispievajú aj tie najpohodlnejšie tenisky. Perfektne sa v nich chodí, ešte lepšie sa v nich šoféruje a pohodlne by som v nich zabehla aj tú, mnou neznášanú, 12-minútovku. 
Okrem toho, v poslednej dobe sa „trendovo“, či skôr štýlovo vraciam do dôb „raného mládí“, kedy som obľubovala určité kúsky, ktoré som neskôr v „akože puberte“ nemohla ani vidieť. Dnes sa však veci radikálne menia a práve šiltovka je jedným z kúskov, ktoré som si opäť zamilovala presne tak, ako to bolo aj v dobách, kedy som navštevovala prvé ročníky „základky“. 
V jesennej kolekcii od H&M som našla presne takú, akú som potrebovala. Je úplne jednoduchá a materiálovo dokonale sedí k bunde, ktorú som si prednedávnom kúpila.
Šiltovka je veľmi praktický kúsok do šatníka, pretože nemusím veľmi špekulovať nad účesom (stačí i jednoduchý vrkoč či cop) a v čase, keď zasvieti slniečko, nepotrebujem ani okuliare.

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Pimkie, Sukňa: Chicnova.com, Bunda: Reserved, Rolák: od maminy, Šiltovka: H&M, Taška: H&M, Náramok: Thomas Sabo, Hodinky: Swatch

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.