Love Hurts

0 Flares 0 Flares ×


Do not try to be someone else. Just be yourself. <3

 
Úplne obyčajný deň. Prídete z práce, zo školy a chcete si dopriať chvíľku oddychu. Jediné, čo vám k tomu oddychu dopomôže, je váš obľúbený časopis. A tak si ho vezmete do ruky, dáte si k nemu šálku kávy, či čaju a začnete listovať. Rubriky, ktoré vás v tej chvíli nezaujímajú, preskočíte, pretože sa chcete čo najrýchlejšie dostať k rubrike, na ktorú ste čakali už mesiac- móda. Horúce módne trendy. A ako módny „fajnšmeker“ nevynecháte nič. Časopis doslova „preskenujete“ do svojej hlavy a po jeho odložení sa cítite skvele. Plná energie a pripravená na novú sezónu a nákupné šialenstvo. Nasledujúci deň sa vyberiete do obchodov doplniť svoj šatník o najhorúcejšie modely. Domov sa vrátite s taškou plnou nových vecí a dobrým pocitom. Kto by to nemiloval?
Ale zamysleli ste sa niekedy, koľko žien spraví to isté, čo vy? Koľko ľudí má v šatníku to isté ako vy? Nehovorím, že je zlé, kúpiť si nejaké trendové kúsky, ale z našich ulíc sa pomaly vytráca originálnosť. (Aj keď niekedy pochybujem o tom, že tu vôbec bola 🙂
Je fajn, ak sa človek inšpiruje časopismi, či niečím iným, aj ja to robím, ale niektoré veci sa mi zdajú byť naozaj prehnané. Pamätáte sa na modré šaty s bielymi mačkami zo ZARY? Nosili ich skoro všetky blogerky. A čo tak červené korzetové šaty GARDEN COLLECTION od H&M? Tiež som sa nevedela dopočítať, koľko ich bolo.
Snažím sa tým všetkým povedať, že nie je dobré, ak strácame sami seba a snažíme sa zapadnúť do davu. Každý je predsa iný, každý je jedinečná osobnosť, ktorá má rada niečo iné. Ľudia zabúdajú byť tým, kým sú a nechajú sa manipulovať ostatnými.
Vidím to aj pri blogovaní. Mnoho ľudí začne po čase kopírovať iných blogerov a vytráca sa z nich ich svojskosť. Škoda….
Nesnažte sa byť niekým iným.Buďte sami sebou. <3

Love, peace and fashion Ivanka

Shoes: Gate, Shorts,Blazer,Belt,Top: Second-hand, Earrings: England, Sunglasses: Tally Weijl

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.