lotéria.

0 Flares 0 Flares ×

(Ja a Dover. 🙂

Život je ako lotéria. Taká malá obdoba Lota. V tom tipujete náhodné (alebo aj nenáhodné) čísla a dúfate, že vyhráte. Ak vám praje šťastie, môžete sa tešiť, pretože ste si polepšili. Ak nevyhrajete, nič sa nedeje. Len nie ste taký šťastný, ako by ste boli s výhrou. Dni ubiehajú a vy tipujete ďalej. Raz sa to predsa musí podariť, všakže. 
A v tom živote je to podobne. So všetkým a so všetkými. Tipujete, či si vás láska, šťastie, zdravie, bohatstvo, úspech alebo pokoj nájde. (Každý má iné priority.) Popritom dúfate, že prežijete a že sa dožijete dňa, kedy sa to podarí. A verte mi, vždy sa to podarí. Len to chce čas. Ako všetko. (Tak ma napadá, ten čas bude asi nejaký kúzelník. Ale i tom až nabudúce.)
Chcela som vám ukázať PPC šaty. (PPC-Peter Pan Collar) Ale po súťaži skončili v dosť úbohom stave, tak ich radšej najskôr operiem. Medzitým niekoľko náhodných fotiek z uplynulých dní. (Fotenie-backstage s 2W, súťaž v BJ, ležanie v tráve,…)

 (Dover ma počas fotenia kúsal. Očividne ma zbožňuje.)

 (Aj tak už o mne viete všetko.)

 (Peggy.)

 (PPC dress. Fľakaté, ušmudlané, pokrčené.)

Love, peace and fashion Ivanka

Copyright 2W Studio, Sweet Lady Lollipop

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.