little mix VII.

0 Flares 0 Flares ×
Po dlhom čase, presnejšie po 5 mesiacoch, tu mám pre vás (či pre seba) opäť raz mix niekoľkých fotiek z Instagramu, ktoré sa počas posledného mesiaca nakopili. Priznám sa, ani som si neuvedomila, koľko času od posledného príspevku tohto typu prešlo! Ak by som tu mala dať všetky fotky, ktoré na môj účet odvtedy pribudli, boli by sme tu do zajtra. Avšak, ak by som z nich vypustila všetky „selfies“ (fotky samej seba, ak niekto nepozná), ich prezeraním by ste strávili presne 5 sekúnd. Takže asi tak…
Ale je to droga, vážení. Naozaj. Keď si pozerám účty všetkých tých krásnych Rusiek, nedokážem sa od toho odtrhnúť. Toľko inšpirácie, krásy a najmä motivácie v jednom! Viete mi niekto vysvetliť, ako je možné, že všetky sú také krásne, so skvelými vlasmi a dokonalými postavami? Čaro Ruska (nie Pavla)…
Príspevky tohto typu mám ja osobne veľmi rada. Je to akýmsi „nazretím“ do života iných ľudí. Rada si prezerám také príspevky u Beccy či Dominiky (najmä jej Instaúčet).
Nevadia vám takéto príspevky? Môžu sa tu objavovať pravidelnejšie? 

Vianočné! Tie ste ešte nevideli. 🙂 1. a 3. sú pod naším stromčekom, 2. fotografia je fotená počas sviatkov v , pre mňa, najlepšej kaviarni v meste, v La Fee. Majú tam najchutnejšie domáce torty, najkrajšie prostredie, najchutnejšie Latte, najkrajšie „cukorničky“, najmilšiu obsluhu a tak. Pokiaľ pôjdete niekedy okolo, určite sa tam stavte!

4./5./6. Selfie, selfie, selfie. S príčeskom, o zrkadlo, v „macovi“.

7./9. Ootd/ 8. Selfie v čiapočke a dlhými vlasmi.
10. Fotka, ku ktorej bolo novoročné prianie tu./ 11. Maličkosti, ktoré mi počas sviatkov robili radosť./ 12. Môj celoživotný problém. I am so sorry!

13./15. Sensual fotky od Martina. (K tej poslednej a jej podobným bude čoskoro článok.)/ 14. Tanečná ešte z leta.

16./ 17./ 18. Hádajte kto/čo? 😀
19./ 21. Party, party, disco, disco./ 20. S bráškom.

22./ 24. Nejaké to cvičenie, jeho výsledky a podobne./ 23. Najsuper dekorácia a „spomienkovač“ do izby. 🙂

Love, peace and addictions Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.