Lions In Cages

0 Flares 0 Flares ×
I started to watch Gossip Girl. Thank you that you have mentioned, that it is like a drug. XoXo. ♥

So I was inspired by GG by my outfit. The most of my wardrobe is red and blue. Together, these colors are good friend, so I chose a simple blue dress with interesting details on the chest with the red tights. First I tried to combine it with blazer in the same color as that dress, but it looked weird, so finally won the black jacket. Black shoes with gold detail and scarf in red are a final full stop after outfit and conclude it.

——————————————— 
Život nám pod nohy kladie mnohé prekážky. Ak sa chceme dostať na vrchol, musíme im vedieť čeliť bez ohľadu na to, aké ťažké to pre nás bude. Často počas cesty na vrchol stratíme milované veci, no ak sa chceme dostať úplne hore, nesmieme sa nimi zaoberať. Veď viete, prežije len najsilnejší.
Začala som sledovať Gossip Girl. Ďakujem, že ste ma neupozornili, že to bude ako droga. XoXo. ♥ Je to šialené. Nemôžem sa od toho odtrhnúť, nehovoriac o parádnej dávke inšpirácie.
Tak trochu som sa pri tomto outfite inšpirovala ich štýlom. Patričnú časť mojej skrine tvorí červená a modrá farba. Spolu sú tieto farby veľké kamošky, takže som zvolila jednoduché modré šaty so zaujímavým detailom na prsiach a k tomu červené silonky, ktoré celý outfit ozvláštnili. Najskôr som to skúšala skombinovať so sakom v rovnakej farbe, akú majú šaty, no vyzeralo to divne, takže nakoniec vyhralo čierne sako, ktoré je vďaka hrubej podšívke skvelá náhrada za rôzne svetre a kabáty. Čierne topánky so zlatým detailom a šatka v červenej farbe len dodávajú záverečnú bodku a uzatvárajú outfit.

 Včera nám trošku snežilo.

A ráno sa mi naskytol takýto pohľad. 

Love, peace and fashion Ivanka
Tights: Bepon, Dress: Second-hand (Atmosphere), Blazer: Second-hand (New Look), Shoes: F&F, Scarf: unknown, Bracelets: H&M 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.