Light bulbs die, my sweet. I will depart.

In the life we meet a few people who change our lives. They come as a big water. Without notice. They do not ask for permission or invitation. And you will not notice when and everything will be completely different. Thanks to them the days are more beautiful, the sun shines brighter, even chocolate is sweeter and tastes you more than ever before. They change you the look at the world and you feel like in hell paradise.
——————————————
V živote stretnete len niekoľko ľudí, ktorí vám zmenia život. Avšak prídu ako veľká voda. Bez ohlásenia. Nepýtajú si pozvanie či povolenie. Jednoducho vám ich pošle niekto „z hora“. Vpadnú k vám a urobia veľký vietor. A vy sa ani nestačíte spamätať a všetko je úplne inak. Vďaka nim sú dni krajšie, slnko svieti jasnejšie, dokonca aj čokoláda je sladšia a chutí vám viac ako inokedy. Zmenia vám pohľad na svet a vy sa pri nich cítite ako v pekelnom raji. 
Ružová a čierna si rozumejú. Navzájom, aj so mnou. 😉

Love, peace and fashion Ivanka
Shoes, Blazer: H&M, Skirt: Second-hand (H&M), Coat: Second-hand

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.