kolotoč.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC0699-horz

 

mám rád tvoje ústa keď klamú
vtedy krásne veci odhalia
náš dar zväčší banálnu chvíľu
presne tú ktorá pretrvá.  (bb, kolotoč)

Vždy, keď sa pozriem na tie šaty, spomeniem si na cirkus, kolotoče a detské preliezky. Humberto, centrifúga a klasické hojdačky, s ktorými sa dá vyletieť vyššie a vyššie. Voľnosť, radosť, nespútanosť, smiech, odreté kolená, vôňa trávy pod manéžou, cukrová vata, autodrom, pukance, strašidelný dom, plyšové medvede, dole hlavou a na šmýkačke zadkom vpred. To všetko vidím v/na tých šatách a keď som si ich prvýkrát obliekla, vedela som, že sú to TIE šaty. Osudové, ktoré budem nosiť celé leto, všade, kam sa pohnem. Zbožňujem všetky tie farby, ktoré sa na nich striedajú, ich strih, ktorý mi dokonale vyhovuje a to, ako držia tvar! Pasujú k lodičkám, no i k teniskám. S koženkovou bundou, športovými doplnkami a taškou sa dajú nosiť aj na Majáles, napríklad (ako tomu bolo v piatok v mojom prípade :)). Dnes Vám však prinášam inšpiráciu v elegantnejšej podobe. Najviac sa mi páčia s týmito modrými lodičkami a zrkadlovými okuliarmi, ku ktorým mi pasujú i náušnice a páči sa mi, ako sa tie šaty s nimi dopĺňajú.

Víkend bol skvelý. V piatok sme s Petríkom na malú chvíľu „zakotvili“ na Neziderskom jazere, kde sme si dali kávu a obdivovali nádherný výhľad. Boli sme tam po prvýkrát a nesmierne sa nám tam páčilo. Poobede sme sa boli pozrieť na Majáles, kde sme sa vrátili ešte aj v sobotu, také dobroty tam mali…

Majte úspešný týždeň!

_DSC0702-horz _DSC0754 _DSC0707-horz

_DSC0730_DSC0716-horz _DSC0752_DSC0740-horz

_DSC0739-horz _DSC0759

Foto: Peter Antal

Love, peace and fashion Ivanka

Šaty: odtiaľto, Topánky: Rela, Kabelka: Second-hand, Okuliare: Okuliarewayfarer, Náušice: Čačky.sk

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.