Judas used to wear pants like this

Do you know the feeling when you think that this is the end of all disasters? When you think it’s over and after a while you’ll find that what happened a moment ago, was actually just a prelude to the things which await you? I feel so just now.

 

But I am thinking positive, singing a Beautiful Day (U2), listening to and admiring Taylor Swift (Mean, The Story Of Us), trying to tame my crazy hair and in mind packing in the Czech Trebová and in Geneva.

 
———————————————————————————
 
Poznáte ten pocit, keď si myslíte, že je všetkým katastrofám koniec? Keď si myslíte, že je po všetkom a po chvíli zistíte, že to, čo sa stalo pred chvíľou, bola vlastne len predohra, ktorá bola slabým odvarom toho, čo vás čaká? Tak presne tak sa teraz cítim. 
Ale myslím pozitívne (veď mám pred sebou už len 6 dní školy a 5 písomiek :D), spievam si Beautiful day (U2) a túžim niektorým ľuďom zaspievať Fuck You (Lily Allen), počúvam a obdivujem Taylor Swift (Mean, The Story Of Us), snažím sa skrotiť moje bláznivé vlasy a v mysli balím do Českej Třebovej a do Ženevy. A samozrejme, aby som nezabudla, ďakujem Bohu za to, že mám také skvelé čitateľky, ktoré ma zásobujú krásnymi komentármi. Ďakujem. <3

Love, peace and fashion Ivanka
Pants: Second-hand, Shoes: from PL, Blazer: Orsay, Top: F&F, Belt: Second-hand

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.