jarná nuda (a.k.a. spring nude).

Píšem od jazera hrochov  Wolfganga (Salzkammergut, St. Gilgen, Rakúsko). Užívam či „užívam“ si tu jarné prázdniny a je mi tu fajn. Pôvodný zámer bol „lyžujeme celý týždeň, až nám nohy odpadnú“, no akosi stále platí staré známe heslo: Človek mieni, pán Boh mení, tak nám to celkom nevychádza. Miesto celotýždňovej lyžovačky robíme všetko iné, len nie to, čo sme chceli. Keďže sa v nedeľu lyžovať kvôli počasiu nedalo, rozhodli sme sa pre wellness. (Pokiaľ by som to mala porovnať s našimi, ako napríklad Grand Hotel Praha vo Tatranskej Lomnici či Hotelom Permon na Podbánskom, možno by tie „naše“ boli na tom i lepšie. Musím podotknúť, že to naše slovenské sťažovanie sa na úroveň služieb v našich domácich hoteloch a pod., absolútne nie je na mieste a pochádza asi z úst sťažovateľov, ktorí wellness nevideli ani len na obrázku, nieto ho ešte okúsili na vlastnej koži.) Bolo tam naozaj krásne, všetko čistučké, príjemný personál a bazén priamo na jazere ako bonus, no to, čo som u nás doteraz zažila, malo pre mňa väčší „wow“ efekt. (Možno sa do toho pletie i nejaká tá národná hrdosť či čo, ale aj tak.) Včera sme si predsa len dali trochu „do tela“ na svahoch Dachsteinu (Lyžovačka na jedničku! Keby sa spojili rakúske svahy a slovenské wellness, to by len bola lahoda. :D), no slnko vydržalo ani nie do poobedia, tak sme dnes museli opäť zmeniť plány a vymyslieť náhradu. Preto sme sa dnes prechádzali Salzburgom, ochutnávali vynikajúce koláčiky z miestnych cukrární a navštívili i pár obchodov. Uvidíme, čo prinesú ďalšie dni…
Musím však povedať, je tu naozaj krásne. Príroda, architektúra i obchodíky, k tomu skvelá lyžovačka a chutné jedlo. Pokiaľ ste niekedy rozmýšľali nad menším/väčším výletom, vrelo odporúčam. 
Školopovinní, kde ste trávili/trávite prázdniny vy? (:
Fotky sú z piatkového poobedia. Pohodlný a jednoduchý outfit do mesta, na nákupy či do školy. Mäkkučké lodičky v neutrálnej farbe, obľúbené tričko a BF džínsy. Jedinou nevýhodou je, že i najmenšie číslo nohavíc mi bolo v páse/bokoch trochu široké, tak nesedia „ako riť na šerbeľ“, no priznám sa, pri tomto type nohavíc je mi to ukradnuté.  
Momentálne nosím miesto lodičiek „snehule“ a sako som vymenila za športovú bundu. Pripájam i bonusovú „mimozemšťanovskú“ fotku s úsmevom na prvú polovicu záberu a helmou na druhú.

Mimozemšťania útočia!
Minulý týždeň mi prišlo „prekvapko“ od Avonu. Balíček plný pokladov obsahujúci nádhernú jemnú vôňu, 2 CC krémy, špirálu a 6!! rúžov mi vyčarili ešte väčší úsmev než na predchádzajúcej fotografii. (Najviac ma v pozitívnom slova zmysle prekvapilo to pedantné darčekové balenie. Cítila som sa ako oslávenec.)
O samotných produktoch v príspevkoch neskôr.
Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: New Look, Rifle: Reserved, Tričko: Orsay, Sako: Reserved, Kabelka: Bershka, Náramky: pozbieranéodvšadiaľ, Náhrdelník: Cropp Town, Náušnice: Kik, Ofina: Naničvlasy.sk

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.