.jar v kocke & skratke

Ani vlastne neviem, ako sa to stalo, že z februára sme sa prehupli do júna…Mám pocit, akoby prešli dva týždne, nie štyri mesiace. Zbehlo mi to rýchlosťou blesku. Na druhú stranu, pomerne výrazne sa mi za ten čas stihol „pomeniť“ život. Niečo sme pocestovali – prvýkrát sme navštívili Barcelonu a už „tradične“ sme si dali jarný výlet smer Budapešť.

Topánky: CCC, Šaty: Mohito, Tričko: Zara, Bunda: Lindex, Okuliare: TIJN

Bolo veľa práce, veľa nových skúseností, veľa zážitkov. Presťahovali sme sa do vlastného bývania a postupne si zvykáme, aký je to pocit, keď človek ráno otvorí oči a cíti veľkú zodpovednosť za obrazy, ktoré visia na stene oproti.A ozaj, boli sme na našom prvom plese vôbec! Tak sa nám páčilo, že z toho plánujeme urobiť tradíciu.

Topánky: Answear, Pančušky: Belinda, Komplet: Answear (Mango), Top: Zara, Kabelka: Forever 21

Nebola som úplne „nezvestná“ – veď viete, na Instagrame či Facebooku ste ma mohli nájsť vždy. Tým, že mi všetky tie dni tak rýchlo ubehli, prišlo mi to akosi jednoduchšie komunikovať len tam. A najmä, časovo efektívnejšie…Okrem toho, mám pocit, že aj vás to baví viac, keď sú príspevky kratšie a údernejšie. No úprimne, tieto blogové riadky mi chýbajú. Vždy bol tento priestor mojím „denníkom“, ku ktorému som sa mohla kedykoľvek vrátiť a vždy som vedela, ako som sa v danom čase mala a čo som cítila. Instagram je pre mňa skvelou „gelériou“, no textovo som si istejšia v tomto priestore a chcem, aby to tak ostalo aj naďalej.

Sukňa: Answear (Mango), Bunda: NAKD, Klobúk: Mango, Topánky: CCC

Denník, život, outfity

Takže by som sa po „jarnom leňošení“ rada nakopla a vrátila to tu do „staro-nových“ koľají. Zajtra večer si otvorím vínko a na počesť nového začiatku vám napíšem o tom, ako sme sa rozhodovali pre nový byt. Bolo to…rýchle a emotívne. 🙂 Pár kútov vám aj odfotím, nech máte predstavu, kde práve píšem tieto riadky.

Modrý set s pierkami: Shein, Klobúk: H&M, Kabelka: Zara

Určite sa však vrátim aj k outfitom a módnym témám ako celkom, pretože mám pocit, že na Slovensku sa tomu už takmer žiadna blogerka nevenuje. Najmä, dnes podľa mňa potrebujeme vidieť inšpiráciu, ako daný kúsok/farbu/strih nosiť na viacero spôsobov – ja sama občas tápam a hodila by sa mi nejaká pekná vizuálna inšpirácia „v kocke“, ako nosiť obľúbenú vec inak.

Nohavice: Orsay (stará kolekcia), Tenisky: Tommy Hilfiger & CCC, Bunda: NAKD, Kabelky: Answear & Promod

Len dúfam, že jarné bundy budeme môcť tento rok už nadobro odložiť a poriadne sa vybláznime s letnými outfitmi. Tie posledné týždne to bolo s počasím náročné, všakže? 🙂 Dnes len takto pár fotiek s outfitmi, ktoré som nosila počas jari, nabudúce si dáme už aj niečo serióznejšie. 😉

Prajem vám pekný týždeň, čoskoro sa opäť ozvem.

Foto: Peter Antal , Pretty Photography, Juraj Petruš

Love, peace and fashion

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.