It’s noone’s fault but my own, it’s the path I’ve chosen to go

I love colours. Especially when it’s raining outside and it is just 10 ° C. Pants are from second-hand and they have attracted me with their amazing colour. The shirt, it is simply lovely. I think it’s one of the most variable pieces in my wardrobe. It is from Romwe. And I love this red blazer. It has great colour and when it is colder, it pleasantly warms. Of course, from the second-hand shop.
 
—————————————————–
Topím sa v sebe samej. V mojich myšlienkach, v mojej komplikovanej povahe. Na rázcestiach rozhodnutí váham a neviem sa rozhodnúť. Pochybujem o všetkom a o všetkých, neverím sebe samej. Nenechávam odísť zabudnuté a držím to pevne v rukách. Tečie mi to cez prsty a ostáva to už iba vo mne….
Mám rada farby. Najmä keď prší a vonku je 10°C. Aspoň trochu rozžiaria deň. Nohavice sú zo sekáča a upútali ma najmä farbou. (No aj ten ich strih nie je na zahodenie.) Košeľa, to je jednoducho skvost. Myslím, že je to jeden z najvariabilnejších kúskov môjho šatníka. Je z Romwe. Sako nosím veľmi rada. Má skvelú farbu a keď je chladnejšie, tak príjemne zahreje. Samozrejme, zo sekáča.

Love, peace and fashion Ivanka
Shoes: Gate, Bag, Pants, Blazer: Second-hand, Shirt: Romwe

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.