I’m not scared of your stolen power I see right through you any hour

0 Flares 0 Flares ×
Looking at pink coloured heaven, wonder whether some of the decisions and events in our lives become accidentally or is it something more. I wonder whether the decisions, we make and events, which have become, are given even before they’ll do. We hear people say something like „it was fate“ or „God´s intention“, but nobody really knows how it is. (I personally am inclined to the second,  I believe in God and I am not afraid to say God has helped me many times.)
The worst part is that this God´s intention and fate are largely unfair. Why stupid people have everything, what they sense and people with a good heart everything collapses?
I recently heard someone say that those whom God loves, it gives the greatest crosses.


 Hľadiac na ružovo sfarbené nebo premýšľam, či niektoré rozhodnutia a udalosti sa v živote stávajú náhodne alebo je v tom niečo viac.  Premýšľam, či rozhodnutia, ktoré robíme a udalosti, ktoré sa stali, sú dané ešte skôr, než ich spravíme. Často sa stáva, že sami o sebe pochybujeme a vyčítame si niečo, čo by sme si vyčítať nemali, pretože to nie je o nás, ale o niečom vyššom. Počujeme ľudí hovoriť niečo ako „bol to OSUD“ či „Boží zámer“ , no nik v skutočnosti nevie, ako to je.(Ja osobne sa prikláňam k tomu druhému, keďže v Boha verím a nebojím sa tvrdiť, že mi mnohokrát pomohol.) 
Najhoršie je, že tento Boží zámer či osud sú zváčša nespravodlivé. Prečo hlúpi a vypočítaví ľudia majú všetko, na čo si zmyslia a ľudom s dobrým srdcom sa všetko rúca? 
Nedávno som počula niekoho povedať, že tých, ktorých Boh miluje, tým dáva najväčšie kríže. 
Asi na tom niečo bude…. 
Dress: Second-hand (Asos), Vest: Takko, Tights: F&F, Brown bolero: New Yorker

Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.