iba buď.

We’ve come too far to give up who we are.
Ideme ďalej. Šou pokračuje. Aj napriek tomu, že Google Reader končí (čo znamená, že mizne i rámček s Nasledovníkmi blogu), blogujeme ďalej. 🙂 Budem rada, ak ma budete i naďalej sledovať, či už prostredníctvom Bloglovin (http://www.bloglovin.com/en/blog/1468816/sweet-lady-lollipop) alebo cez Facebook Fanpage (https://www.facebook.com/SweetLadyLollipop), kde by som počas leta a potom i naďalej rada pridávala i „zákulisné“ fotky. 
Prázdniny sú za rohom a ja o pár týždňov opäť cestujem do Nemecka. Znamená to, že pri fotení outfitov si budem musieť pomôcť sama (alebo tak ako za starých čias-zneužijem mladšieho brata), pretože si môjho „personal“ fashion fotografa Martina zbaliť do kufra nemôžem. Je to škoda, pretože fotky od neho, to je ako od Mattela…
No aspoň trošku zmena. Na chvíľu. 🙂 Bude tiež viac beauty postov, resp. mám v pláne experimentovať a učiť sa nové veci, čo sa týka make-upu a líčenia, random postov, nejaké tie „bláboly“, možno ma i kopne múza a prídem s niečím úplne novým. (Žeby konečne tie videá, na ktorých spievam? :))
Uvidíme. Dva mesiace „lebedenia“ a užívania si.
Aké máte plány vy? Školopovinní, prázdninujúci, pracujúci? 
A ozaj. Sem-tam mrknite aj na blog Martina Krystyneka, kde prispievam nejakými tými článkami. 😉

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: H&M, Sukňa: H&M Kids, Sveter: Terranova, Prsteň: Camaieu, Taška: Fiorelli, Okuliare: H&M, Kvietok: H&M

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.