I ran to a tower where the church bells chime I hoped that they would clear my mind

0 Flares 0 Flares ×
Fade sincerity, everything is so cold and impersonal; it is a world of hypocrisy and brave texts. Although there is also an exception. Many exceptions.

  It ended the penultimate chapter of her life. They turned the last page, they left and forgot to off the light. What next? Light will blaze in the dark old room, where the witch gives a good night with the angels, the spider in the room will weave webs in the corner and the book will fall to dust? Certainly. Because they are too weak to read this to the end. Afraid of the end. Fear is stronger than them….

 

Vytráca sa úprimnosť, všetko je také chladné a neosobné, je to svet pretvárky a chrabrých textov. Aj keď nájdu sa aj výnimky. Mnoho výnimiek.
Skončila sa predposledná kapitola jej života. Otočili poslednou stránkou, odišli a zabudli zhasnúť svetlo. Čo bude ďalej? Svetlo bude plápolať v tej tmavej ošarpanej izbe, kde si bosorky dávajú dobrú noc s anjelmi, pavúk si bude v pokoji tkať v rohu pavučinku a na knihu bude padať prach? Určite. Pretože sú príliš slabí, než aby to dočítali do konca. Boja sa toho konca. Strach je silnejší ako oni….

Love, peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.