I Follow Rivers

0 Flares 0 Flares ×

Shorts are from Romwe. At first I was not sure how to combine them. I spent a while before my wardrobe and I was desperate because I did not like anything with them. Finally I opted for a simple white blouse and black jacket. 
Life is not fair.
——————————————————————-

Raz som písala, že život tečie ako rieka. Kľukatí sa a dvíha svoju hladinu. Musí prekonávať prekážky, odolávať suchu a čeliť všemožnému. Niekedy sa skončí mŕtvym ramenom, no vždy si nájde cestu, ktorá ju dovedie do cieľa. Ústi do mora a je súčasťou niečoho impozantne veľkého. Avšak nie každý má život, ktorý má formu rieky. Niektorí sa proste vezú celý svoj život na obrnenej lodi. Majú svojho kapitána a o nič sa nestarajú. Netrápi ich, či do cieľa prídu, veď na to majú služobníctvo a kapitána. Nemusia prekonávať prekážky, neodolávajú suchu a nečelia nebezpečenstvu. Z výšky sa dívajú na rieky a potajme, či nepotajme, sa im škodoradostne vysmievajú. Cítia sa ako prasiatka v žite a náležite to dávajú okoliu najavo. Zdá sa vám to nefér? Život nie je fér. Zvykneme si. 

Love, peace and fashion Ivanka
Shorts: Romwe, Shirt: H&M, Blazer: Second-hand (TOPSHOP), Shoes: Deichmann

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.