I am Sweet Lady Lollipop

0 Flares 0 Flares ×
I am sorry, but today only in my language.
————————————————————–
„Šestnáctiletá Ivana bydlí na Slovensku a sebe popisuje jako trochu netypickou puberťačku.
  V době, kdy s blogováním začínala, ještě nebyly blogy na Slovensku tak rozšířené a populární. Velmi málo lidí vědělo, co módní blog vlastně znamená a mnoho z nich mělo zkreslené představy o tom, jak takový módní bloger vypadá, z čeho vyplývá, že ani Iva moc netušila, co má očekávat.Prvním impulsem k založení blogu byla její láska k fotografiím. Denně jsem si prohlížela stovky nádherných fotek, na kterých byly perfektně oblečené dívky.“ Tyto fotky nacházela Iva na různých webech, takže se nikdy zvlášť nezajímala o to, odkud pocházejí. Až jednoho dne narazila na stránky Chictopia a Lookbook, kde byly všechny tyto skvělé fotky pohromadě. Jejich prohlížením dokázala strávit i celé hodiny.

Módu má Iva doslova v krvi. „Vždycky jsem vyčnívala z řady. Už jen tím, že jsem v zimě nikdy nenosila snowboarďáckou bundu nebo v létě skejťácké boty jako všichni mí vrstevníci. Byla jsem vždy víc dívčí a víc zapálená do umění a módy. Moje poličky se měsíc co měsíc zaplňovaly různými módními časopisy a složka v počítači s názvem Inspiration obsahoval více než tisíc fotek.“ …………….

Pokračovanie  nájdete tu.
Ďakujem Salonu.cz za oslovenie s ponukou na článok. <3


Love, peace and fashion Ivanka
Dress, Blazer, Belt, Sunglasses: Second-hand, Shoes: Romwe.com

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.