Hriešne dobré…

_DSC0001

Sú veci, ktoré si za peniaze nekúpime. Na všetko ostatné tú máme obrovské obchodné centrá, v ktorých nájdeme (takmer) všetko, čo potrebujeme. A povedzme si úprimne, pokiaľ sa v tých nákupných centrách dá nielen nakúpiť, ale aj odreagovať a niečo naučiť, o to radšej tam zavítame!

Od včera až do nedele sa konajú v Auparku Hriešne Dobré Nákupy s časopisom Eva! Okrem skvelých zliav, ktoré nájdete v zľavovej knižke pribalenej k najnovšej Eve na Vás čaká aj bohatý program a množstvo služieb, ktoré sa určite oplatí využiť. Od 10:00 do 20:00 sa, okrem vybláznenia sa v obchodoch, môžete nechať nalíčiť v stánku Guerlain, dm alebo FAnn parfumérie, kde Vás nielen nalíčia, ale aj náležite poradia. V stánku Schwarzkopf zase dostanete cenné rady ohľadom vašich vlasov a počas celých Hriešnych je v Auparku aj výstava doposiaľ nepublikovaných fotografií od Jakuba Klima. Pokiaľ máte krásnu, vysokú a štíhlu kamošku, sestru, neter, určite ju vezmite so sebou a zaregistrujte ju do modelingovej agentúry Elite. K dispozícií sú počas nákupov aj shop assistants! Tí Vám ochotne pomôžu s taškami počas celého Vášho šantenia (bohužiaľ, účet neplatia…) a vy sa tak môžete sústrediť na to, na čo potrebujete. Hlavný program sa uskutoční v sobotu, kedy budú od 11-tej hodiny prebiehať módne prehliadky s viac než 160 outfitmi s vecami z celého Auparku. Každých 10 minút si budete môcť pozrieť blok s 11 outfitmi (3 pánske a 8 dámských), ktoré budú predvádzať finalisti súťaže Elite Model Look. Začneme zľahka, športovejšími outfitmi, pokračujeme až po zvučné a veľmi obľúbené značky! O styling outfitov sa postaral stylista Alex Lindov! (Mimochodom, pokiaľ máte záujem o jeho cenné rady, určite neváhajte! Kliknite si na FB stránku Auparku, kde nájdete kolónku „Aupark Stylista“ a ide sa. Alex je k dispozícii každý štvrtok od 15:00 do 19:30, kedy s klientmi nakupuje, radí im a spoločne sa snažia nájsť, čo im pasuje a vyhovuje. Ak si neviete rady, Alex je ten pravý, na koho by ste sa mali obrátiť!) Mimochodom, máte Instagram? Tak nezabudnite odfotiť kúsok, ktorý by bol #HriechNekupit. Máte možnosť vyhrať ceny v celkovej hodnote viac než 1200€! Ja som ten svoj fav kúsok už postla, tak sa naň mrknite!

Keďže počas celého víkendu, vrátane dnešného dňa, pracujem, pobehala som obchody už včera. Bola som pomerne dosť prekvapená, koľko ľudí sa tam nazbieralo a myslím, že pokiaľ máte niečo vyhliadnuté, je potrebné to kúpiť čo najskôr. V nedeľu to už asi nebude. 😀 Výber je obrovský, zľavy sú super (najmä Bepon, Mango, Humanic či PUPA). Pokiaľ by ste si v obchodoch, kde kupóny platia, nič nevybrali, určite nájdete niečo, čo ulahodí Vášmu oku v iných. Medzi najnovšie obchody v Auparku patrí Carpisa, Gatta, Reserved, CUBE (kde kúpite Marc Jacobs kabelky) či už onedlho otvárajúci sa Timberland a M.A.C. Moje najobľúbenejšie (a najpraktickejšie) kúsky z terajších kolekcií môžete vidieť dole a ja sa budem tešiť na tie vaše!

Nakupujte s rozumom a užívajte! Donakupovania. (:

 

_DSC0005 _DSC0007 _DSC0008 _DSC0011 _DSC0016

Love, peace and shopping Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.