hráme ďalej.


Keď mi niekto prednedávnom povedal, že bol celý víkend rozlietaný, predstavila som si všeličo. Ale po tomto víkende už viem, že „rozlietanosť“ bola v mojich predstavách veľmi skresleným pojmom (áno, staré známe „nemýľ si pojmy s dojmami“.) a opäť raz som zmenila pohľad na svet (okrem iného). 
V piatok ráno, keď som vstávala na nultú hodinu, som sa upokojovala tým, že prežijem predsa už len jeden deň a cez víkend si dobre pospím. Následne som si však spomenula na môj víkendový program a všetok entuziazmus bol preč. Niežeby som sa netešila, ale „výhliadky“ neboli príliš ružové. Fotenia, veľa učenia na 4 hodinovú Erörterung z nemčiny (ani sa nepýtajte, o čom je reč.), skoré vstávanie a balenie vecí. Ako to bolo v skutočnosti? Oveľa lepšie, ako tie hororové predstavy. Síce som vyčerpaná, pretože som kvôli všetkým tým veciam bola na nohách od rána do noci, trpím nedostatkom spánku, premiestňovala som sa z jedného kúta Slovenska na druhý, vystriedala (celkom nečakane) viacero vlakov, postavila sa pred viaceré foťáky, opäť stretla veľa šikovných a krásnych dievčat (ďakujem, mám vďaka vám „depky“, kočice.), ale v konečnom dôsledku to všetko bolo nádherné…

Napísala by som aj konkrétnejšie, ale veď postupom času všetko uvidíte.
🙂

Mimochodom, s vizážistkou Paťkou  budeme pripravovať blogy (tuto) o líčení, kde sa budete môcť inšpirovať, či čo-to aj naučiť, takže nás sledujte! 😉 Prvý príspevok nájdete na blogu na stránke fotografa už dnes (a na mojom zajtra).

Stay tuned, darlings! 
.)

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Inlovewithfashion, Silonky: Primark, Kabelka: Taliansko, Sukňa: Gate, Klobúk: H&M, Sveter: Sisters Point, Pončo: Second-hand (H&M)

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.