highway to hell+pasta na líci

0 Flares 0 Flares ×
Cez víkend sa chatovalo. A keď sa chatuje, tak poriadne. Tí, čo chatujú, vedia. Tí, čo nechatujú, si to určite vedia predstaviť, no nemajte príliš bujnú predstavivosť, sme bilingvalisti. 
Prebieha to nejako takto. Najskôr sa zoznámite s prostredím, rozdelíte si izby, čo je podľa mňa trošku zbytočné, vzhľadom na to, že aj tak sa budete zdržiavať všetci v jednej izbe (najlepšie v chlapčenskej, lebo tam môžete robiť „bordel“ a nikto to nerieši. :D), hráte hry, dohadujete sa, kto bude variť (všetci sa „hlásia“, takže to vezmete do vlastných rúk), jete (veľa a všetko), sánkujete sa, guľujete sa, pozeráte v noci na hviezdy, fotíte svojich polonahých spolužiakov, rozplývate sa nad svojimi polonahými spolužiakmi, modlíte sa (keďže je to chata na fare), tancujete, spievate, obdivujete vlasy svojich spolužiačiek, počúvate dobré pesničky, a veľa, veľa a ešte viacej sa rozprávate. A máte sa dobre. Pochopiteľne.

boys from our school. (Don’t Touch, Just Watch!!) 😉

Love, peace and fashion Ivanka
ďakujem všetkým zúčastneným, a síce Danielke, Ajke, Aďke, Saške, Janke, Ivetke, Peťovi, Alexovi, Jurkovi a Jakubovi. 😉 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.