Hey, sexy girl….

Takto nejako sa začalo moje parížske dobrodružstvo. Po dlhej 20-hodinovej jazde autobusom (z toho jednu hodinu sme stáli v kolóne pred Parížom) sme vystúpili pri slávnej Eiffelovej veži, kde nás privítalo nádherné počasie. Všetci sme boli pekne unavení a pokrčení :)), neučesaní a škaredí. Okolo sa nahrnuli obchodníci s Eiffelovkami (5 za euro-jeden obchodník najskôr tvrdil, že „zadarmo“, no asi nepoznal význam tohto slova 🙂 a rozbehli sme sa zdolať dva poschodia schodov. To sme ale ešte netušili, že to bude nad naše sily a budeme musieť medzi poschodiami predýchavať. No nakoniec sme to zvládli a celý šťastný sme sa kochali výhľadom na betónové „more“. Bola som unesená a v eufórii, neschopná niečo povedať. Niečo tak nádherné som ešte nevidela! Po spravení asi tak 50-tich fotiek sme sa šli pozrieť na invalidovňu a neskôr sme sa plavili loďou po Seine. Vonku bolo približne 28 stupňov, takže popri brehu sa „opekali“ ľudia a ja som im v tichosti závidela. (Aj vy by ste závideli, ak by ste mali oblečenú chlpatú vestičku, čierne gate, košeľu a čižmičky.:-P) Celý deň sme „brázdili“ ulicami Paríža a obdivovali budovy, ľudí a všetko naokolo. 🙂 (deň prvý)

  
Budík nastavený na 5:50 nezvonil a my sme zaspali. 🙂 Tomu sa hovorí šťastie.  
Za 20 minút sme sa obliekli, učesali, umyli, poniektorí namalovali a hor sa na raňajky. 
Po raňajkách sme sa „nalodili“ do autobusu a ako každé ráno toho týždňa sme stáli v hodinovej zápche. Smerovali sme do Versailles, neskôr do Pantheónu či na Montmartre.  
Bolo toho veľmi veľa a neviem, či by som bola schopná opísať všetko, čo som zažila. 🙂 
Myslím, že fotky to povedia za mňa.  (deň druhý)

 
Oni pili, ja som fotila….:) 

Slečny, ktoré sú so mnou na fotkách sú Gabi a Dads….*-* (Gabi je hnedovláska, Dads blondínka.)
Vďaka nim som mala nádherný Paríž. 🙂 
Love,peace and fashion Ivanka 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.