Glitter all over the room Pink flamingos in the pool

0 Flares 0 Flares ×
 Life is good.
 
One would think that those shoes will be ogre, they will hurt the legs and I will not be able to walk in them. But believe me, dears, they are amazing, walking in them is incredibly comfortable, I also manage uneven terrain in them and they are pink! I love it!

 The handbag is from last week. I bought it in second-hand and it is Salvatore Ferragamo! When I first saw it, it catch me to the heart.

 ————————————————————————–

Život je fajn. Samozrejme, ako pre koho, že? Ale ja mám život rada. Všetky tie malé radosti, ktoré nám deň čo deň prináša a robí nás nimi šťastnými, mi dávajú silu ísť ďalej. 
Človek by si pomyslel, že tie topánky budú ozruty, budú v nich bolieť nohy a nebudem v nich vedieť chodiť. Ale verte mi, vážení, sú skvelé, nohy v nich nebolia vôbec, chodí sa v nich neuveriteľne pohodlne, zvládam v nich aj nerovné terény a ešte k tomu sú aj ružové. No nemiluj ich!
Kabelka je z minulotýždňového, mimochodom veľmi úspešného, sekáčového lovenia. Je to Salvatore Ferragamo a keď som ju prvý krát zazrela, prirástla mi k srdcu. Veď, komu nie, keď stála dva eurá, však?

Love, peace and fashion Ivanka
Shoes: Romwe, Dress,Skirt: Second-hand, Bag: Second-hand (Salvatore Ferragamo), Bolero: Camaieu

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.