French Memories & Polka Dot Dress.

_DSC1542-horz

 

Hlásim sa z môjho ružového sveta!

Po týždňovej blogovej pauze, ktorú som, ako už mnohí viete, strávila v Paríži, som späť v plnej sile a kondícii, plná inšpirácie a nápadov. S (takmer) prázdnou peňaženkou, plnou mailovou schránkou a krásnymi spomienkami. Ako bolo? To sa určite dozviete v niektorom z najbližších príspevkov, keď pretriedim a vyberiem pár fotiek, ktoré by som Vám rada ukázala. Nič prelomové, len pár mojich obľúbených miest a postrehov z mesta. Tak v skratke, Paríž bol prekrásny, čarovný, čas od času upršaný, nonšalantný a taký, aký vie byť len Paríž.

Ako som si prezerala moje posledné príspevky, všimla som si nadpriemerný výskyt ružovej farby a celkom ma to pobavilo. Vždy som tú farbu milovala a nosila ju, no nie až tak často, ako v poslednej dobe. Pokiaľ je tu niekto alergický na ružovú, tak je to celkom prúser, všakže, ale ja dúfam, že ste všetci ako-takí priaznivci tejto farby a ani dnešná ružová kombinácia Vám nebude vadiť. Outfit som mala oblečený počas prvého dňa potulkami Parížom. Keďže som si musela obuť topánky, v ktorých vydržím kráčať ulicami dlhé hodiny, zvolila som ružové „wannabe“ mokasínové baleríny v pudrovo ružovej farbe, ktoré sú pohodlné a „odskúšané“, takže ma na nich nič neprekvapí. Tento pár topánok je jeden z mojich najobľúbenejších, nie len kvôli pohodlnosti, ale aj kvôli ich farbe a tvaru. Nemohla som ich skombinovať s ničím iným, než s, v poslednom čase, najnosenejšou kabelkou môjho šatníka, ktorú ste už mohli v nejakých tých príspevkoch zahliadnuť. Základom outfitu však bol roztomilý komplet šiat a krátkeho sáčka, ktorý som dostala od priateľa ako darček k narodeninám. V skrini mi visel už od začiatku apríla, no na svoju „premiéru“ si musel počkať až do Paríža, keďže mi ho nejakým spôsobom veľmi pripomína. Dostala som naň viacero pochvál počas potuliek obchodmi a cítila som sa v ňom viac než dobre. K tomu jednoduché nenápadné doplnky a bolo! (:

Musím sa Vám s niečím priznať! Neviem, čo so životom. Neberte to tak, že sa chystám skočiť z mosta alebo tak, to teda nie, len mám teraz naraz nejako veľa voľného času a neviem, kam skôr skočiť. Je to zvláštne, nevstávať ráno o 6:00 s pocitom, že ma čaká náročný či nenáročný deň v škole, netešiť sa na školský obed či nejaký zaujímavý poobedňajší program. Môžem robiť čokoľvek, no akosi si neviem vybrať, čím začať. Snáď si na to čo najskôr zvyknem a efektívne zúžitkujem všetok voľný čas!

Majte peknú nedeľu a úspešný štart do nového týždňa!

—————————————————————————————

Greetings from my pink world!

I am back to Slovakia after some days spent in Paris, fully inspired by the beauty and atmosphere of that amazing city! With almost empty wallet and full e-mail box I have a lot to do now but our trip was fantastic! The memories from Paris stay beautiful forever. Just shortly, it was charming, romantic, from time to time rainy, nonchalant, with unique atmosphere which you can find only in Paris. 

Looking at my latest posts I have to say that I am probably „pink addicted“. I’ve always used to wear pink since I was a little girl but in these days it’s even more frequent. 

I wore this outfit on our first day in Paris and I felt really comfortable in it! The dress and the blazer are super-cute and people around me admired it a lot, so it was a pleasure to wear it 😀 I got it from my boyfriend as a gift for my March’s birthday but this was the first time I was wearing them. I wanted to keep their „very first time“ for Paris because they remind me the style of Parisian Ladies a lot (actually, I really don’t know why?!).  For all day walking I had to choose some comfortable shoes and these ones are from my favourite! They look like a combination of ballet flats and slip-on shoes and I really love them! Not only for their comfort, but for their design and colour too. To finish the look, I added just a few accessories in complementary colours.

Have a nice week!

_DSC1533 _DSC1521-horz _DSC1524-horz _DSC1541 _DSC1535-horz _DSC1538-horz _DSC1529-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky/Shoes: F&F, Kabelka/Bag: F&F, Šaty/Dress: Jus d’Orange, Okuliare/Sunglasses: Gate, Hodinky/Watch: Mojehodinky.sk, Nails: Gel Finish,  Avon- Barely There

Follow my blog with Bloglovin
Follow my blog with Bloglovin

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

  • Ahoj, tiež som práve zmaturovala a mám podobný problém. Chcem robiť všetko, ale neviem, kde začať, lebo ma netlačí žiaden čas a vlastne nemusím robiť nič 😀

  • veľmi pekné 🙂 opäť moja obľúbená kabelka, ktorú mám tiež doma a pozerám, že máš aj topánočky, po ktorých som tiež pozerala…ako sa ti nosia? sú pohodlné?
    Paríž závidím, ja som frankofil až do kosti, takže pri vyslovení toho slova si poviem iba „ach“:-)

  • Ja zbožňujem ružovú a preto ma teší, keď ju vidím aj na iných babách. Táto farba k dievčatám jednoducho patrí. Krásny outfit – opäť, super pre Paríž.