Fashion, money, you

Fashion Bloggers. We are young and naive, which naturally implies that our life is really about nothing. Of course, we have no opinion. We do not know what the life is, nor how much bread costs. We inform you about our awkward and everyday life, which revolves, in our opinion, particularly about cool things. We have overly high self-esteem and our articles are usually so embarrassing as our outfits and photos. Well, some people think, that so we are.

  Please, explain them, that they are wrong. Thanks.

and giveaway!!

 ——————————————————————————

Nazývame sa „Fashion Bloggers“. Sme mladé a naivné, z čoho prirodzene vyplýva, že náš život je vlastne o ničom. Niečo ako pokora nás v živote nestretlo a samozrejme, aby som nezabudla, sme bez názoru. Nevieme o čom je život, ba ani koľko stojí v obchode chlieb. Zaujímajú nás len „handry“ a osobné blaho. Informujeme vás o našom trápnom a všednom živote, ktorý sa točí, podľa nás, okolo mimoriadne coolových vecí, ktoré vám vlastne vôbec nič nedajú.  Máme prehnane vysoké sebavedomie a naše články sú zväčša asi také trápne ako naše outfity a fotografie. Nuž, také podľa niektorých ľudí sme.

Tak im, prosím, vysvetlite, že sa mýlia. Vďaka.

A nezabúdajte na Giveaway.

Love, peace and fashion Ivanka

Dress: Takko, Shoes: Poland, Sweater: Second-hand, Necklace: Romwe, Scarf: Poland

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.