en casa.

Začala som sa učiť po španielsky. Krásny jazyk. No úprimne, zatiaľ mi to veľmi nejde. Čo by som však aj po 5 hodinách chcela, všakže. Nemôžem si to predstavovať ako „Hurvínek válku“. Nik sa ešte počas pár hodín nenaučil rozprávať cudzím jazykom. (Ak niekto taký existuje, pozdravujte ho odo mňa.) 
Ale chytilo ma to. Viem už povedať ako sa volám, ako sa mám, odkiaľ som a čo robím. 🙂 
No potrvá to ešte roky, kým budem vedieť rozprávať plynule ako v nemčine či angličtine. 
Vie niekto z vás španielsky? 🙂
Aké jazyky ovládate? 
Myslíte, že ste toľkokrát človekom, koľko jazykov ovládate?
V tom prípade by som mala byť 4 a pol človekom. Jedným vďaka slovenčine, druhým vďaka nemčine, tretím vďaka angličtine, štvrtým vďaka češtine a tým polovičným vďaka ruštine a španielčine. 🙂 Dúfam, že raz zo mňa bude 6-násobný človek a ruštinu spolu so španielčinou budem ovládať na perfektnej úrovni. 
Sú dní, kedy nemám veľmi chuť stáť pred skriňou a čakať, kým mi z nej niečo vypadne. V takých prípadoch zvolím rifle, košeľu a lodičky. Osvedčená klasika, ktorá ma nikdy nesklame. Zvyknem ju doplniť nejakými náušnicami či inou bižutériou a môže sa ísť.
Moju „fotkovú“ instagramovú mániu väčšina z vás pozná. Či už z príspevkov priamo tu na blogu, alebo z Instagramu. Teraz som mala možnosť, vďaka aplikácii Printic, moje obľúbené „instagramovky“ zhmotniť a kochať sa nimi vo forme fotiek, ktoré sú veľmi podobné tzv. „polaroidom“. 
Neviete si predstaviť, akú radosť som mala, keď mi fotky prišli domov. Okrem toho, že boli zabalené v nápaditej oranžovej obálke, prišli priamo z Paríža (veď viete, ako to mesto milujem) a expresne rýchlo. Vo štvrtok večer som odosielala objednávku a v pondelok som ich už mala doma. Cena za jeden kus je 79 centov (podľa mňa môžem povedať: no nekúp to!) a môžete tlačiť, tlačiť a tlačiť, koľko len chcete. 🙂 

Love, peace and fashion Ivanka

Topánky: Margoo, Rifle: Orsay, Blúzka: F&F, Taška: Orsay, Náušnice: darček od kamarátky, Náhrdelník: vintage, Prsteň: Persunmall.com, Okuliare: H&M, Hodinky: Swatch

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.