don’t you worry child.

0 Flares 0 Flares ×

Čím viac toho človek má, tým viac mu chýba. Je to zvláštne, nie? Najmä ľudia, ktorí majú všetko, čo sa týka materiálneho zabezpečenia, sú zväčša vnútorne prázdni a cítia sa osamotene.
Samozrejme „mať“ neznamená byť šťastný. Preto je niekedy lepšie len obdivovať, snívať a tešiť sa z maličkostí…Lebo tak nám je na svete lepšie.
Zdá sa, že topánky, rukavice a kabát sú už v mojom šatníku „svätou trojicou“. Dúfam, že sa nik nenahnevá, ak ich budem nosiť aj naďalej. Akosi sa tej kombinácie nedokážem a asi ani nechcem vzdať.
Okrem toho, je to zas a znovu kombinácia nabitá farbami, tak snáď nikomu „nevypáli“ oči či nejako neuškodí, čo sa týka zdravotnej stránky. Ak je na farby niekto alergický, tak nech rýchlo zavrie oči a nepodlieha panike. 😉 (Len sa stačí pomaly presunúť na inú stránku.)
Inak, potrebujem zelený kabát. Nejaké „pikošky“, kde ho zohnať?

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: NKD, Silónky: Orsay, Kabát, Taška, Šál. Šaty: Sekáč, Sveter: Romwe, Náhrdelník. DIY, Taška s medvedíkmi: House, Rukavice: Orsay

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.