Don’t you bring me down today

Prague was beautiful. I spent two days there, saw a lot of things and changed hairstyle. Article about Prague will be later (you know that I love posts about cities and people), but now I show you what I was wearing the second day.

————————————————-
V Praze bylo blaze, ale doma je doma. Strávila som tam dva dni, videla kopu vecí, zmenila účes a šťastná odchádzala domov. Článok o Prahe bude neskôr (veď viete, že ja obľubujem príspevky o mestách a ľuďoch), tak teraz vám aspoň ukážem, čo som tam ten druhý deň mala na sebe. 

Keď som sa v stredu večer balila, nemala som ani tušenie, aké bude v Prahe počasie. Predpovediam počasia moc neverím, tak som si musela zobrať niečo, v čom mi nebude ani príliš teplo, ani príliš zima, teda vrstvené oblečenie. Šaty či sukne nosím celú zimu, takže som vybavená zásobou hrubších siloniek, nadkolienok, svetríkov a šálov. Včera bolo v Prahe hmlisto, tak som bola celkom rada, že som si zbalila to, čo som si zbalila. Silonky tehlovej farby mi ladia s rolákom. (Ak ste si to náhodou nevšimli.) Ten som si musela dať kvôli 3/4 dĺžke rukávov saka a šiat, ak by bolo náhodou chladnejšie a aby mi nemrzli ruky. Okolo krku kruhový šál, na nohy podkolienky, čižmy z čias dávno minulých, okuliare á la mucha puk a ideš. 

Love, peace and fashion Ivanka
Boots: vintage, Glasses: F&F, Dress, Blazer: H&M, Tights: Bepon, Overknees: Takko, Scarf: Second-hand

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.