detinsky. a zmoknuto.

Tak sa nám včera trochu rozsnežilo. Viac, než sme asi poväčšine čakali. Kým som prišla od zastávky na miesto stretnutia s Nat, bola som mokrá ako myš a zasnežená tak, že som pripomínala snehuliaka. Čo však považujem za svoju výhru nad počasím, je dobré teplé oblečenie. Síce to tak nemusí vyzerať, hrubé pančuchy, teplý šál a čiapka dokážu zázraky, nech je vonku akákoľvek fujavica. A šaty do chladného a zasneženého dňa by sa tiež nemuseli zdať ako najlepší nápad, no koniec koncov, sú z neoprénu a tak v kombinácii s touto teplučkou bundou predstavujú lepšie riešenie, než čokoľvek iné. Dni ubiehajú, ja vyzerám poväčšine ako škôlkárka s ruksačikom na chrbte a brmbolcom na hlave a užívam si momentálnu situáciu. V piatok večer sa chystám na skok domov a od pondelka už opäť poctivo do školy. Celkom na baví, ako sa to všetko mení. Po iné roky bola škola skôr „trestom“, než zábavou, teraz tam chodím pomerne bez hundrania a s radosťou. Samozrejme, blíži sa Valentín, tak som teraz striedavo trochu nostalgická a mierne zasnívaná, no o tom viac v sobotnom poste, na ktorom už pomaly a iste pracujem.

Majte zajtra úspešný stred týždňa a urobte si radosť. Trebárs čo i len nejakou dobrou čokoládou či úsmevom na ľudí, na ktorých sa bežne mračíte.

IMG_9461-horzIMG_9418 IMG_9469-horzIMG_9429 IMG_9470-horzIMG_9452 IMG_9481-horz IMG_9489-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Natália Jakubcová

Topánky: Maminine, Silonky: Calzedonia, Šaty: odtiaľto, Bunda: nájdeš tu, Čiapka, Šál: F&F, Ruksak: New Look

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.