Determinate

0 Flares 0 Flares ×
     
After all I know I’m naive. I was, and I always will be. When I was younger, I looked at the world through pink glasses. The people were good and I did not want to admit the possibility that someone could be mean. As I grew and better  recognized the surroundings and people, my view of the world has changed. Before there was only one group of people. Those welcoming and friendly. Now, the number of the groups is increasing. Unfortunately, the vast majority of them have negative qualities and they are jealous, superficial and vain.

People are surprising me daily. Again and again.  

——————————————————————
 
Smejem sa na naivite. No ten smiech by ma mal veľmi rýchlo prejsť. Veď sama viem, že som naivná. Bola som, aj vždy budem. Keď som bola menšia, pozerala som na svet cez ružové okuliare. V ľudoch som hľadala to dobré a nechcela si pripustiť možnosť, že niekto by mohol byť podlý. Ako som rástla a lepšie poznávala okolie a ľudí, môj názor na svet sa zmenil. Kedysi pre mňa existovala len jedna skupina ľudí. Tí vľúdní a priateľskí. Teraz je tých skupín viac a nech sa snažím ako najviac viem, ich počet sa stále zväčšuje. Bohužiaľ, drvivá väčšina z nich nesie negatívne vlastnosti a vľádnu v nich mená ako závistliví, povrchní či márniví. Denne sa s ľuďmi z týchto skupín stretávam. Vďaka mojej naivite sa na ich bytosti snažím nájsť dobré vlastnosti, no márne. Prepáčte, niekedy sa to naozaj nedá.
Ľudia ma denne prekvapujú. Stále znovu a znovu. Keď už si myslím, že nič „lepšie“ prísť nemôže, tak to príde. Ale o tom nabudúce.

Love, peace and fashion Ivanka
Dress: Romwe, Tights: Tally Weijl, Shoes, Belt, Blazer: Second-hand, Hat: New Yorker, Ring: Romwe

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.