deň medzi štvrtkom a pondelkom.

0 Flares 0 Flares ×
Prežila som jeden z najkrajších víkendov svojho života. Splnilo sa mi hneď niekoľko snov a šťastie by som mohla rozdávať celému svetu. O tom, čo sa stalo, vám napovie fotka na konci tohoto článku či aj príspevok o všetkom, krok za krokom, ktorý sa na blogu objaví pravdepodobne v stredu.
Avšak na úkor tohto šťastia a, pre mňa osobne, obrovského úspechu, šla celá moja energia a čas. Momentálne nemám ani 10 minút voľných, keďže musím dobiehať, čo som zameškala a rozumne plánovať na najbližšie dni. 
Fotky k článku sú preto staršieho dáta (streda- dnes totižto vyzerám, akoby ma niekto zbil), kedy bolo v Poprade daždivo a ja som konečne mohla vytiahnuť prvý tohtojesenný maxisveter. 
Stál ma neskutočné peniaze (2,99€, mala som problém túto sumu rozdýchať) a nosí sa najlepšie na svete, presne tak, ako to tie maxisvetre vedia. Pocit ako v perinke, nikde nič nevykúka, nikdy sa nič nekrčí, rozumie si so silónkami či legínami a v kombinácii s vestou príjemne zahreje aj v sychravejšom počasí.
K tomu môj obľúbený klobúk, najpohodlnejšie topánky na podpätku, aké vlastním (dá sa v nich aj utekať, neklamem!) a schované vlasy. 
majte úspešný (a podľa predpovedí aj príjemne teplý) týždeň. 🙂

foto: Petra Laurová
Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Z Talianska, Silonky: Bepon, Sveter: New Yorker, Vesta: Second-hand (H&M), Klobúk: H&M, Kabelka: second-hand

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.