chasing the sunset.

0 Flares 0 Flares ×

_DSC2442-horz

Slnko v tvári, piesok medzi prstami, vlny obmývajúce chodidlá. Spálené nosy, spotené dlane a slané pery. Užívame si. Plnými dúškami, najviac, ako to len ide. Vypíname, obdivujeme, vychutnávame. Západy slnka, kubánske sandwiche, francúzske croissanty, morské vlny, ovocné smoothies, farebné domčeky. Jednou z najlepších vecí je, že tu nemáme internet v mobile. Žiadne trigéčka, štyrigéčka či edže. Len reálny svet, reálne chute, reálne vône a plnohodnotné chvíle. A ten čas zrazu ide pomalšie. Prisahám. Ak sa niekam vyberieme, neriešime nič. Je nám skrátka dobre. A to na cestovaní milujem. Zrazu sa stávame omnoho nezávislejší a minúta trvá celých 60 sekúnd. Nie menej, nie viac. A dá sa počas nej toľko stihnúť!

Včera sme počas jednej (a tisícky ďalších) takej minúty stihli opáliť (spáliť) svoje tváre pod horúcim slnkom, vyčvachtať sa vo vode a uvariť skvelé mexické ragú. Potom sme si boli pozrieť západ slnka z pláže a večer zjedli celú krabicu zmrzliny. Popri tom sme odfotili i pár záberov v nových šatách.

Užívajte víkend a na chvíľku sa odpojte. 😉

 

_DSC2465 _DSC2454-horz _DSC2484 _DSC2438-horz _DSC2413 _DSC2432-horz _DSC2398-horz _DSC2435 _DSC2479

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Šaty: odtiaľto, Kabelka: Salvatore Ferragamo (Second-hand), Topánky: Sam Edelman, Okuliare: Furla

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.