byť či nebyť?

Ten pocit, keď chcú od váš všetci všetko. Ten pocit, keď nik nechce pohnúť ani prstom a vy sa musíte zodrať, aby veci boli tak, ako majú byť. Ten pocit, kedy by ste najradšej zbalili kufre a odišli čo najďalej. Áno, zase sú tu tie staré známe pocity, ktoré vás nútia nebyť lenivými a nesebeckými. Ľudia často hovoria, že by sme nemali byť egoisti. Ale niekedy sa jednoducho nedá nebyť…
Inak sa však nechystám nikam, aj keď podľa fotiek by sa mohlo zdať, že aj áno. Pred zodpovednosťou sa utekať nemá a preto sa zodpovedne postavím všetkým povinnostiam/nepovinnostiam čelom. Ale pre istotu už mám pripravenú tašku, ak by sa bolo predsa len treba niekam rýchlo pobaliť. Zatiaľ ju budem nosiť do školy a zmestia sa mi tam všetky moje poklady (cháp odporne ťažké nepotrebné učebnice, foťák, kľúče s milión príveskami, kalkulačka, diár, fľaška s čajom, desiata, tréningové oblečenie, noty na hudobnú,…). 
Majte peknú (u nás slnečnú) nedeľu. 🙂

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky, Taška: Second-hand, Pančuchy: Bepon, Sukňa: Second-hand (Atmosphere), Rolák: S.Oliver, Sako: Reserved, Rukavice, Kožušinka, Náušnice: Orsay, Kabát: Second-hand (H&M)

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.