Busy Bee.

„Helou, helou, bízi bí,
jú ken sí máj femili.“
Časy dávno minulé, keď sme s prekríženými nohami do tureckého sedu, flautou v ruke, kockovanou zásterkou so psíkom a fontánkou na hlave nadšene sedeli v škôlkarskom kruhu, nevediac o tom, aký je svet skazený a ľudia zlí. Spievali sme si skvelé anglické piesne z knihy Busy Bee (pričom sme nemali ani tušenia, o čom spievame) a veľmi silne sme konkurovali vtedy mojej najobľúbenejšej skupine Spice Girls (ak raz nájdem video, kde spievam vtedajší hit v znení „Máma, aj lóv jú, máma, aj kér“ z časov, keď som mala 4 roky, ukážem vám ho…pobavíte sa.). Bolo nám krásne, bezstarostne, tešili sme sa do školy a nechceli sme na obed spávať. Nechutili nám mliečne polievky, štverali sme sa na „preliezačky“, kde sme mali zakázané chodiť, hrali sme sa na „frajerov a frajerky“ a prosíkali mamičky, aby po nás prišli hneď po obede (samozrejme, že sa to v 99% nikdy nestalo, aj napriek tomu, že nám to vždy v šatniach najmenej 5 minút sľubovali predtým, než sme sa dobrovoľne/nasilu a s plačom vrútili do triedy). Pamätám si, ako som si predstavovala, aké super to bude, až budem veľká! 
Snívala som, že budem mať vlasy po pás, budem nosiť dlhé ružové šaty a príde si po mňa princ na bielom koni. Pravda je však niekde úplne inde. Princ síce prišiel, no nie na koni. (I keď, kôň/nekôň, hlavné je, že vôbec prišiel. ♡ ) Dlhé ružové šaty mám, no môžem si ich obliecť tak dva krát do roka. Na ples a … dajme tomu doma pred zrkadlo. Vlasy po pás budem mať jedine vtedy, keď si dám tie moje príčesky od Nanicvlasy.sk  a vôbec, byť „veľkáčom“ vôbec nie je super…
A viete, čo je na tom najhoršie? Že to moje „veľkácke“ obdobie ešte len prednedávnom začalo a bude trvať ešte veľmi dlho.
I keď, tento obrázok mi dáva nádej. Možno falošnú, lebo sa mi vidí, že je aplikovateľný najmä na chlapov, no čo ak budem predsa len výnimka? 
Prečo som začala s tou „usilovnou včielkou“ (v mojom prípade by však viac sedel preklad: zaneprázdnená včielka)? Ak ste sa dobre zadívali na fotku, tak určite rozumiete. Bola to prvá asociácia, ktorá mi pri mojom dnešnom outfite prišla na rozum. Za normálnych okolností by ma to vôbec nenapadlo, no keď som videla fotografie, bolo to jasné!
Nejaké tie tykadlá na hlavu a môžem ako včielka vyraziť na karneval…
Každopádne, aspoň som si ešte viac rozjasnila dnešný krásny slnečný deň. (:
Mali ste ho dnes slnečno-slnečný aj vy? 
A ešte niečo. Mokasíny sú tie najlepšie topánky na svete! Konkrétne tieto dnešné sú úplne ako papučky a zvažujem, že už ich nevyzujem.
Máte doma mokasínky?

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: Baťa, Silonky: Bepon, Sukňa: Chicnova, Rolák: MNG, Kabát: New Look, Taška: Second-hand, Klobúk: Shana, Opasok: Primark 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.