black & qold.

_DSC0466 (2)-horz

Človek by si myslel, že keď má deň 24 hodín, dokáže stihnúť kadečo. No ako sa hovorí, jeden myslel a vymyslel…, tak asi tak nejako to platí aj v tomto prípade. Keď sme sa túlali Londýnom a prešli „po vlastných“ asi XY kilometrov, čas plynul veľmi ladne a zdalo sa mi, že je ten deň super plný a hodnotný. Kedykoľvek som pozrela na hodinky, stále bolo hodín toľko, koľko som tam chcela mať a nemuseli sme sa nikam ponáhľať. Užívali sme si, smiali sa, obdivovali, híkali, predčasne oslávili moje sobotné narodeniny a mali sa viac než len dobre. Nemali sme po ruke neprestajne internet a užívali si, že sme tam, kde sme a s tým, s kým sme. Akonáhle sme však pristáli na domácej pôde, zapli sa „internety“, začali pípať „mejlíky a fejsbuky“ a už to išlo. Čaro normálneho života, ktorý si pamätám z detstva (a ktorý sme mali počas leta v New Yorku a teraz v Londýne), kedy som mala modrú 3100vku, lístok na autobus za 3,50 Sk a šumienku z novinového stánku spred školy za 50 halierov, sa stratilo niekde medzi vystupovaním z lietadla a letiskovou halou. Vždy, keď sme niekde na cestách, si uvedomím, aká je tá doba divná. Že si nevieme vychutnať prítomnosť, tešiť sa z bežných vecí a okamihov, obdivovať okolie, rozprávať sa s ľuďmi, spontánne tancovať a len tak sa počas dňa usmievať. Dnešný deň sa niesol presne v tom duchu, ktorý nemám rada. Starosti a vybavovania, ponáhľanie sa, nervozita, málo času a veľa povinností. Vždy, keď sa odniekiaľ vrátim, je najhoršie dostať sa do reality a trafiť sa do rytmu bežných dní. O to horšie, keď je to na začiatku týždňa. Pondelky ma zabíjajú a vôbec sa mi nepáčia!

Outfit je zo soboty, kedy sme boli na Portobello Road Market a následne skočili pozrieť ešte pár pamiatok. Bolo pomerne chladno, no deň to bol perfektný. Peter mi kúpil náušničky, ktoré vyzerajú úplne akoby ich navrhol Marc Jacobs k vôni Daisy! Ja som si kúpila super zelený klobúk, ktorý Vám niekedy v blízkej budúcnosti určite ukážem.

Zatiaľ sa majte pekne. <3

_DSC0453 (2) _DSC0464 (2)-horz _DSC0487 (2)-horz _DSC0507 (2)-horz _DSC0516 (2)-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Peter Antal

Topánky: F&F, Nohavice: z Cypru, Top: Reserved, Kabelka: Second-hand, Bunda: z Cypru, Klobúk: Oasap, Šatka: H&M, Sveter: vintage, Náušnice, prsteň: SIX

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.