.BeBe Hair & chvíľka pre seba

0 Flares 0 Flares ×

Elite Bloggers – Content Marketing

Vo všednom živote nemám veľa chvíľ, počas ktorých by som sa cítila ako kráľovná. No existuje miesto, kde sa tak cítiť vždy budem. Milé dámy (a páni), salón krásy! Priam „posvätné miesto“ všetkých žien, ktoré navštevujeme s primárnym zámerom spraviť zo seba nového človeka, v neposlednom rade však kvôli oddychu a aspoň hodinovému pocitu, že sme stredom vesmíru. Odkedy som v Bratislave, mám to s chvíľkou pre seba o čosi ťažšie. Môj režim často pozostáva z kombinácie škola-práca-spánok, takže návšteva kozmetiky či kaderníctva padá do úvahy len málokedy.

Teda, niežeby som na to nemala čas. Ale viete, keď ste v jednom kole, človek niekedy zabudne, aké je skvelé hýčkať sa a dopriať si. A ešte k tomu bez výčitiek. Kaderníctvo som ešte ako-tak stíhala (aj keď to aktuálne podľa mojej odrastenej farby nevyzerá, všakže), no kozmetika? Neexistuje! Preto bol najvyšší čas s tým niečo urobiť. A viete, ako to je – keď na niečo intenzívne myslíte, vesmír či Boh (podľa toho, v čo veríte), vám to zošle. Prípadne dá indície, ktoré vás k tomu dovedú.

BeBe Hair

A tak som minulý mesiac dostala v rámci spolupráce pozvanie do salónov BeBe Hair v Bratislave. Vzhľadom na to, že práve čítate tieto riadky, asi je jasné, že som pozvanie prijala. Okrem toho, že prišlo ako na zavolanie, bola som veľmi zvedavá! Salóny ako také som totiž registrovala už dlhší čas, no priznám sa, nikdy som sa nedostala k tomu, čo a kde ponúkajú. Vždy, keď som šla okolo Twin City a videla ich vizuál, hovorila som si: Musím si to doma pozrieť! Samozrejme, kým som prišla domov, mala som vždy tisíc iných starostí, takže mi to napokon z hlavy úplne vyfučalo.

Na moje šťastie si ma však BeBe našlo samo a ja som mala možnosť po dlhom čase okúsiť, aké je úžasné, keď sa o človeka niekto stará. Navštívila som salón v Zuckermandel a potom priestor v Twin City. Majú aj tretí salón, a to v Apollo BC, no s tým zatiaľ skúsenosť nemám. Z oboch salónov som mala veľmi dobrý pocit – ako z interiéru, tak aj z ľudí, ktorí sú ich súčasťou. V Zuckermandel je okrem vlasovej starostlivosti aj kozmetika, manikúra a pedikúra a priznám sa, že sa mi pozdával o čosi viac. Bolo to však kvôli tomu, že mám rada veľa svetla a Zuckermandel je v tomto zo strany od Dunaja úplný ideál.

Zuckermandel

Najprv si ma zobral do parády Milanko, ktorý mi spravil krásny romantický účes. Perfektne mi korešpondoval k šatám, ktoré som mala v ten deň na sebe. Aj keď pôsobil na prvý pohľad krehko, držal po celý deň a prežil dokonca aj hodinové čistenie pleti v polohe ležmo, ktoré som absolvovala u Veroniky! Vlasy sme najskôr natočili žehličkou, potom zopli vlásenkami a sponkami, niektoré pramene posplietali a hotovo. Ok, takéto jednoduché to nebolo, sama by som to určite nezvládla, ale Milanko to evidentne vie. Proces tvorby účesu či pár momentov v salóne zachytil Peťko aj na video, tak ho prípadne pod fotkami omrknite.

V Zuckermandel som bola aj na kozmetike a po dlhom-predlhom čase na čistení pleti. Veronika, ktorá si ma vzala do parády, je absolútny profesionál a pri písaní týchto riadkov som si práve spomenula, že je čas objednať sa znovu. Priznám sa, že pleť, čo sa týka profesionálneho čistenia, veľmi zanedbávam, no Veronika ma príjemne „vyhecovala“, takže to hodlám brať vážne. Okrem toho, aj keď som bola po čistení červená ako paradajka, mala som výborný pocit.

 

Twin City

O pár týždňov neskôr som si vyskúšala regeneráciu vlasov s Marula Oil v Twin City a starala sa o mňa usmievavá Xénia, ktorá mi všetko ochotne vysvetlila. Musím podotknúť, že to bol pre mňa veľmi príjemný zážitok, pretože vlasy si zvyknem regenerovať väčšinou v domácom prostredí a popri tom vždy robím množstvo iných vecí. Tu som si len užívala a okolo hlavy mi krúžil kruhový „ohrievač“, ktorý masku aktivoval. Vlasy boli po maske nádherne lesklé, silnejšie a hladké na dotyk. Mimochodom, BeBe pracuje v salónoch s vlasovou kozmetikou Paul Mitchell a prírodnou pleťovou kozmetikou Annemarie Börlind. 🙂

 

Na základe mojej skúsenosti môžem salóny len a len odporúčať. Pre veľa žien je však podstatná vlasová starostlivosť v podobe farbenia a strihu, ktoré som zatiaľ v salóne neodskúšala. No v blízkej dobe sa určite plánujem objednať aj na farbenie, tak vám dám určite vedieť, ako som bola spokojná.

Prajem vám krásny stred týždňa a nezabudnite si dopriať chvíľku pre seba!

 

Foto: Peter Antal

Tento článok vznikol v spolupráci s BeBe Hair.

Love, peace and beauty

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.