Beat inside me, leave you blind

0 Flares 0 Flares ×

 It´s Friday. Very early Friday. I am laying in bed and waiting . My tummy is still full of delicacies from Chinese cuisine, I have a tanned face, chest slightly „sintered“ in a bag from H & M got two new pairs of shoes, shirt, T-shirt, dress, swimwear, and I am happy. If anyone thinks I’m crazy, so they probably meant well. 🙂
On Monday I am going to Munich.  I am looking forward to Zara, H & M (again-I want the perfect dress with laced sleeves) and also to the city.

 Je piatok. Veľmi skorý piatok. Ležím v posteli a čakám, že budem môcť dopozerať Saw VI. Bruško mám ešte stále plné dobrôt z čínskej kuchyne, tvár mám opálenú, hrudník mierne „spečený“, v taške z H&M mám dva páry nových topánok, košeľu, tričko, šaty, plavky a teším sa zo života. Ak si niekto myslí, že som blázon, tak si pravdepodobne myslí dobre. 🙂 
Vzduch je neskutočne horúci, je dusno a ťažko sa dýcha. No, lenže je leto a nič iné sa čakať ani nedá. Môžme byť radi, že je tak, ako je. 
V pondelok sa chystám do Mníchova. Keď sa ma teta predvčerom opýtala, že na čo tam chcem vlastne ísť, či pozerať pamiatky a nakupovať, tak som na ňu nechápavo pozrela a odpovedala :“ A čo iné by si tam chcela robiť?“ Logické…Teším sa na Zaru, H&M (znovu, pretože som si nestihla-alebo skôr nemohla- kúpiť dokonalé šaty s čipkovanými rukávmi) a taktiež na mesto.

Love,peace and fashion Ikin´

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.