Back to hell

0 Flares 0 Flares ×

When I got up yesterday morning, I knew exactly how this article should start. But this article does not start with those words, with wanted to start yesterday.
When I read the comments from you yesterday, my heart leapt. I found in them not only beautiful words, but something, what means a lot for me. I would like to thank very much everyone who supports me and gives me the strength to walk through the obstacles to the stars. Because whatever you say, the blog doesn´t make only its author. Not only me, but also you. You’re part of this blog and you make it with me. And so I want to say that at any time if you need anything, I’m here for you. My world is beautiful thanks to people like you. Thank you.

And why „Back to Hell“?
Of course, because we are back in school.
The first school day is behind me and it was necessary to dress appropriately. I chose satin dress of  indeterminate shape (when I first tried them, I did not know where to put my head and where the hand, there are so many holes :-D), combined with pastel „nude heels“ a classic, pretty old (but always good), medical bag. So from tomorrow, it begins the period of learning, early morning awakening, questions like: „You go to school or to the fashion show?“ and all those other things that belong to it. So therefore, I wish schoolchildren successful school year and to the rest of you a nice  and colorful autumn. 

—————————————– 
Keď som včera ráno vstávala, presne som vedela, ako by mal začínať tento článok. Lenže človek mieni a Pán Boh mení, a preto sa tento článok nezačína tými slovami, ktorými sa ešte včera začínať chcel. 
Keď som si večer prezerala komentáre, ktoré som od vás obdržala k minulému príspevku, poskočilo mi srdce. Našla som v nich nielen krásne slová, ale aj niečo, čo ma zahrialo vo vnútri. Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať všetkým, ktorí ma podporujú a dávajú mi silu kráčať cez prekážky ku hviezdam. Pretože nech si hovorí kto chce čo chce, blog netvorí iba jeho autor. Rovnako vy, ako aj ja, ste súčasťou tohto blogu a tvoríte ho spolu so mnou. A preto vám chcem len povedať, že hocikedy, keď budete niečo potrebovať, som tu pre vás. Môj svet je krásny vďaka ľuďom ako ste vy. Ďakujem.
A prečo „Back to hell“?
Samozrejme, že preto, lebo sme späť v škole.
Prvý neškolský deň mám za sebou a bolo potrebné sa na „tú slávnosť“ patrične obliecť. Zvolila som saténové šaty neurčitého tvaru (keď som si ich prvý krát skúšala, nevedela som, kde mám dať hlavu a kde ruku, toľko tam je otvorov), skombinované s pastelovými „nude heels“ a klasickou, pekne starou (ale jarou), lekárskou taškou. Myslím, že nebolo za potreby veľmi vyskakovať, keďže už len samotná farba vlasov dosť upozorňovala.
Takže od zajtra sa začína obdobie učenia, skorého ranného vstávania, otázok typu: „Ideš do školy, alebo na módnu prehliadku?“ a všetkých tých ostatných vecí, ktoré k tomu patria. Tak školopovinným teda prajem úspešný školský rok a tým, čo už sú „za vodou“, peknú a farebnú jeseň. 

Love, peace and fashion Ivanka
Dress: Second-hand (Anna Rita U), Shoes: F&F, Bag: vintage, Sunglasses: Orsay, Earrings? Gift from mum´s friend, Ring: from England

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.