Back to the city & Blue dress.

_DSC3162-horz

 

Ak tu máme zanietených ochrancov zvierat, rada by som hneď na začiatku podotkla, že žiadne zvieratko nebolo počas fotenia či dňa zranené, hladné, smädné či nespokojné.

Už je to takmer týždeň, čo som naspäť doma. Síce to bolo jedno z najkrajších liet, aké som zažila (ak nie aj najkrajšie), opäť raz sa potvrdzuje jedno zo zlatých pravidiel. Ako sa hovorí, všade dobre, doma najlepšie! Nie je nič krajšie, než sa ráno zobudiť vo vlastnej posteli, vypiť čaj z obľúbeného hrnčeka, sadnúť do auta, odviezť sa, kam potrebujem, vidieť sa, s kým chcem a dať si výbornú kávu s bohatou mliečnou penou v obľúbenej kaviarni. Nesmierne mi to chýbalo! Konečne sa mi včera podarilo nemať povinnosti a vybavovačky a mohla som sa stretnúť  s mojimi spriaznenými dušami. Prvá „na zozname“ bola Bobinka, s ktorou som strávila skvelé poobedie (a následne večer, spolu s Deniskou)! Počas leta sa nám obom nazbieralo mnoho zážitkov a noviniek, tak sme kecali viac než do polnoci. Predpokladám, že ste si všimli malú chlpatú krásku, ktorej hlava trčí z mojej kabelky (a keby aj nie, po prečítaní týchto riadkov sa na to určite upriamite). Volá sa Ema a je to (o tri mesiace) ročná slečna, ktorá nám už viac ako pol roka spríjemňuje dni. Je beťárka, na všetko je zvedavá, rada sa hrá s plyšovou sliepkou, ktorá je dva krát väčšia ako ona a je tzv. kabelkovým psom. Nezvykneme ju nosiť v taške či kabelke, zväčša nepoužívame ani vôdzku, keďže je dostatočne poslušná, no tentokrát zaujala miesto v mojej kabelke, keďže sme sa báli, aby nám počas fotenia niekam neodbehla (Tá jej zvedavosť!). Celý deň sa motala s nami po meste a poslušne „cupitala“ vedľa nás. (Inak je strašne chutná. Má rada ľudí a nebojí sa takmer nikoho/ničoho. Iba vysávač ju trošku desí. Keď ju škrabkám za uchom, je celá šťastná a rada sa vozí v aute. Keď šoférujem, vždy sa snaží dostať sa mi do lona a šoférovať so mnou. Je bystrá, no výmyselník! Doma máme britského kocúra Tea, ktorému pravidelne chodí vyžierať granule, keďže s tými jej nie je spoko.)

Vyzerám teraz ako nejaká namyslená pipka s malým chlpáčom, ktorá rada kávičkuje, uznávam, no nepodliehajme panike! Nič nie je také, ako vyzerá! (: Zvieratá milujem a nikdy v živote by som nejaké nemala len „na okrasu“. Nedokázala by som žiadnemu chlpáčovi ublížiť! Od mala som medzi zvieratami, keďže sme vždy mali množstvo zvierat (momentálne máme doma troch psíkov, kocúra, papagája a rôzne druhy vtáčikov) a ocino zachraňuje všetkých „pes-mačka-bezdomovec“. Na našom penzióne máme niekoľko koní, mačiek, psíkov, sliepok, kohútov, pávov, holubov a pod., takže s ničím nemáme problém. Ak budete potrebovať pre svojho chlpáča „pet sitting“, dajte vedieť! (:  Kávu mám rada, no nie som typ, ktorý by denne vysedával v kaviarni a trkotal o nezmysloch, tak snáď do toho pipkovského profilu nezapadám.

Čo vy? Máte/mali ste nejaké domáce zvieratko?

Dnešný outfit je pravdepodobne jednou z posledných letných kombinácii, ktoré by som si však najradšej užívala ešte nejaký ten mesiac! Povedzte, je niečo lepšie, než hodiť na seba šaty a jednoduché topánky? Podľa mňa nie! Snáď si ešte pár letných dní užijeme. (:

_DSC3163-horz _DSC3177-horz _DSC3190 _DSC3185-horz

 

Love, peace and fashion Ivanka

Foto: Bobinka 

Topánky: Zara, Šaty: nájdeš tu, Kabelka: kúpená od Nicole, Náušnice: Orsay, Hodinky: Michael Kors

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.