apokalypsa. (alebo Apocalips, ak chcete.)

Mohla by som vyprodukovať niečo kreatívne, hovorím si dnes celý deň. Niečo, čo by ma konečne chytilo za srdce vďaka záplave vlastnej geniality (just kidding, dámy a páni. neberte to až ta doslovne, prosím.) Ale verte či nie, zase mám „prázdno v duši“. Teda, nie doslovne. Mieša sa tam toho práve až príliš a tak neviem, ako si to mám usporiadať. A vlastne sa mi dnes s tými pocitmi ani nejako nechce vyjsť von…
radšej zložím dáke tie „ódy“ na lak na pery od Rimmel
ak sa čudujete združenému pomenovaniu „lak na pery“, čudujte sa. aj ja som sa čudovala, keď sa mi po prvý raz dostal do rúk. pravdu povediac, mala som dokonca strach naniesť si ho na pery, pretože som si nevedela predstaviť, ako sa „zachová“. no žiadna panika, všetko je vynikajúce. (a myslím to úprimne.)
má krásnu sýtu farbu, na perách vyzerá ako rúž, no nanáša sa oveľa ľahšie, keďže má aplikáciu ako lesk. po nanesení je matný, čo sa mi veľmi páči, lebo mne osobne sa páčia viac matné rúže. na perách držal celé doobedie a okrem iného aj krásne vonia. 
inak to bol deň blbec, ak sa vám mám (môžem) priznať. všetko mi padalo z rúk, lak na pery skončil okrem pier aj na tope, na nohách som mala otlaky ako golfové loptičky, takže som po meste kráčala bosá s lodičkami v ruke, nič som nestíhala, všade som meškala. mávate aj vy také dni, kedy by ste radšej odleteli späť na Venušu či Mars?

Love, peace and fashion Ivanka
Topánky: New Look, Sukňa: Second-hand (Dorothy Perkins), Top: H&M, Náhrdelník: House, Kabelka: H&M, Okuliare: F&F, Sako: Topshop

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.