And in another life I would be your girl. We keep all our promises, be us against the world.

There are good and bad days. When I have the bad day, everything is vice versa. My mood is changing with lightning speed, plans are going wrong, and even „pink glasses“ don´t help me. At that moment I feel like to burrow into the sand and wait there until it all passes. But I can not. Life is too short to waste it with the head under the ground.
————————————————
Sú dobré a zlé dni. Keď mám tie zlé, je všetko naopak. Moje nálady sa striedajú bleskovými rýchlosťami, plány sa nedaria tak, akoby som si predstavovala a nepomáhajú mi ani ružové okuliare na nose. V tej chvíli mám chuť zahrabať sa do piesku a ostať tam, kým to všetko neprejde. Ale nemôžem. Život je príliš krátky na to, aby som ho premrhala s hlavou pod zemou. 
Keď som počas leta zahliadla v sekáči túto plisovanú (sexuálne priesvitnú) sukňu, vedela som, že budeme „kamošky“. Má dobrú dĺžku, akurátnu priesvitnosť a farbu, ktorá hovorí: „Skombinuj ma, s čím len chceš.“ Tak som jej rečiam uverila a skombinovala ju, s čím som chcela. Kožušinové vesty či vínová farba sú pre mňa túto jeseň No.1 a keď som tieto dve jedničky spojila, vzniklo celkom dobré combo. Čo myslíte? Kabát v ťavej farbe som nosila už aj minulého roku a nehodlám sa ho vzdať ani túto sezónu, pretože pasuje takmer ku všetkému. Topánky sú zo sekcie „sakra dobrá kúpa“. Sú nesmierne pohodlné a vďaka svojmu tvaru nositeľné ako ku sukniam, tak aj k nohaviciam. (Tých sa ja síce moc nenanosím, ale predsa.)
A btw. chlapi sú potvory. Vedia nám pekne zamotať hlavu a rozbúchať srdce. 
A Matkin je jednoducho boh! Určite si ho/ju prečítajte. 

Love, peace and fashion Ivanka
Skirt, Vest, Coat: Second-hand, Sweater: H&M, Bag, Shoes: F&F, Sunglasses: Tally Weijl

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.