ak by som bola…

0 Flares 0 Flares ×

Ak by som bola chlapom, lámala by som ženské srdcia. Nie preto, lebo by mi to robilo radosť. Skôr preto, lebo sa to od mužov očakáva. Akoby ich celoživotné poslanie, či čo. A najlepšie na tom je, že o tom ani nevedia. Robia to nevedomky. Viete, to je tá irónia života, keď vám muž zlomí srdce a tvári sa, že nevie, o čom to rozprávate. Veď on nechcel. A veruže nechcel. Muž nikdy nič nechce. Ono je tu totižto jeden základný rozdiel. Muži nie sú ženy. Nie sme z tej istej planéty, nedokážeme sa vcítiť do pocitov druhých a nedokážeme si predstaviť, čo prežívajú. Ale s tým nič nenarobíme. Ostáva nám len naučiť sa s tým žiť.
A zlomené srdce sa dá vždy zalepiť, verte mi. 
Ak by som bola šelmičkou, naháňala by som antilopy v afrických parkoch. Nie preto, lebo sa to odo mňa ako od predátora očakáva. Skôr preto, lebo mi tie štíhle dlhonohé antilopy s veľkými nevinnými očami pripomínajú všetky tie falošné potvory, ktoré sa nám sem-tam pripletú do života, spôsobujú nám komplexy a ničia naše šťastie. Ale inak by v tom nebolo nič osobné.
Ak by som bola Primadonnou, všetci by ma milovali. Nie preto, lebo by som ich do toho nútila. Skôr preto, lebo by ma všetci milovať chceli. A ja by som tiež všetkých milovala. Už len z princípu. <3

Chcel to byť Batman. Ale z toho bolia ruky, tak len očká ako antilopa…

Také srdcia by som lámala a tak nevinne by som sa potom tvárila..
Love, peace and fashion Ivanka

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.