„A my sme púpavy, kvitneme hneď od jari…

 Na hlavičkách žlté vlasy, lúčina je plná krásy.“
Pamätáte sa na tú pesničku? Mne rezonuje v hlave už od detstva, vždy, keď sa na jar objavia prvé krásne kvietky. Spievam si ju potom celý čas až pokým nezačnem mať alergiu, kedy sa piesne o kvietkoch menia na „gánenie“ na všetkú zeleň, ktorá sa v okolí objavuje.
No len na chvíľu. Pokým sa nenadopujem bojovníkmi. Potom už je dobre. .)
Slnko vysoko nad hlavami, my si sedíme na lúke medzi púpavami a tvárime sa nevinne. Však, Ľuboš? (Ten sa počas fotenia smial z mojich nacvičených výrazov po tom, čo na mňa zmieril foťák.)
No fashion/beauty/glam fotograf Martin si už na moje „úsmev číslo dva, úsmev číslo štyri“ zvykol. 
Mimochodom, niekedy v blízkej budúcnosti nafotíme čosi (už teraz môžem povedať, zaujímavé) s týmto chlapcom, takže sa nemôžem dočkať, kedy budem mať trochu viacej času a dáme to dokopy.
Čo sa týka PHILIPS Lumey, o ktorej ste si prečítali a stále môžete aj nájsť článok u mňa na blogu, musím povedať, že som najviac spokojná, ako je to len možné! Verte, neverte, funguje to viac než som očakávala. Poviem len toľko, žiletka je v koši…

   Martin očami Ľuboša. 🙂

 Love, peace and fashion Ivanka
Šatka: Orsay, Sako: F&F, Topánky: Poľsko, Taška: Second-hand, Šaty: Second-hand (WAREHOUSE), Okuliare, Prsteň: Camaieu

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.